2737
2734
عنوان

چطوری شوهرمو راضی کنم بره...

339 بازدید | 14 پست

باشگاه از اندامش خیلی بدم میاد

هیچی قدش کوتاس

اصلا اندامش بده خو چطور ما زنا بخاطر اینکه

زیبا باشیم برای شوهرامون صدجور ارایشو

رژیمو....  ورزشو..

میکنم ولی یه باشگاه زورشون میاد

دوست دارم بره باشگاه چیکارکنم

بده دوست دارم همسرم خوش اندام بشه؟

الان دیگه فک نکنم با باشگاه قدش بلند بشه 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید ولی بله. اگه شما زایمان کنی هیکلت بهم بریزه خوشت میاد که همسرت زورت کنه بری باشگاه؟ مگه بعد از ازدواج قدش کوتاه شده خوب دیدی میخواستی زنش نشی. اینجوری بگی به خودت دلسردش میکنی. اونوقت خدای نکرده میره سمت کسایی که تاییدش کنن

باشگاه برای قد کوتاه زیاد خوب نیست کوتاه‌تر نشون میده... بگیکی همینجا بهم گفت رفتم باشگاه گفتن نیا ک ...

نه یگم اندامش درست میشه من که نمیخام باب اسفنجیش  کنم شونه هاش افتاده اس درست میشه...

2738
ببخشید ولی بله. اگه شما زایمان کنی هیکلت بهم بریزه خوشت میاد که همسرت زورت کنه بری باشگاه؟ مگه بعد ا ...

اره اون بهم میگه تو حتما باید باشگاهتو ادامه بدی

خو مگه چیه؟؟ بده همسرا به فکر سلامتی و زیبایی هم باشن.؟

ژینا قبلش ندیده بودیش ؟؟؟من تاپیکاتو میخونم خوب عزیزم اگ از تع دل دوسش نداری تموم کن هم اون بیچاره ر ...

خوبه ب اندامش توجع میکنی ولی کلا تو اید نخی ک من خوشکل ترم 

خودت نبودی قبلا میگفتی مرد نباید خوشگل باسه 

خوبه ب اندامش توجع میکنی ولی کلا تو اید نخی ک من خوشکل ترم  خودت نبودی قبلا میگفتی مرد نباید خ ...

سمیرا جان بخدا شرایط طلاقو ندارم اینا بهونه اس شوهرم اخلاقش بده بخدا بدون دلیل باهم دعوا میکنه انقد

حرکات بد دیدم زده شدم اگرنه بخدا من عاشقش بودم

انشالله که با صبر اخلاقشو درست کنه

سمیرا جان بخدا شرایط طلاقو ندارم اینا بهونه اس شوهرم اخلاقش بده بخدا بدون دلیل باهم دعوا میکنه انقد ...

فردا ی بچه با اعصاب داغون تحویل جامعه میدی 

... عزیزم من نصف مشکلات رو هم ذر تو میبینم مطمئنم جدا شی یا یکی دیگه هم باشی باز همین موردا هستن ب شکل دیگه 

تو خودتم اخلاقت خوب نیس زندگیتو بچسب هر روز ی دعوا داری اونم سر چرت و پرت 

2706