2703
2553
عنوان

انقدر بدم میاد از اون کاربرایی که....

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قضیه ی من بودش گفتم برای باردارشدن اقدام چیکارکنم یکی نوشت کاری نداره به راحتی😓😓یعنی نمی‌دونستم اصل کاراون کاره میای مزه میپرونی.

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️
2720

کلا ایران سه دسته میشه

یه دسته که عین یه تیکه چوبن هرچی بهشون بگی هیچ واکنشی نشون نمیدن به حرفات

دسته دوم کسایی که درد ودل میکنی میخوان ثابت کنن من بدتر و بدبخت ترم 

دسته سوم هرچی بفهمه نداری خودش داشته باشه انقد میکنه تو چشم همه که انگار چی دارهه

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
خنده داشت😂

اره اونجاش که یه کاربرمیاد میگه وای خدارو شکرموهای من....خندم گرفت

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
2714

یه بعضیا دیگه طرف میاد میگه غذا چی بپزم میان بهش میگن مگه تو کلفتی اینقد غذا نپز از اینا بیشتر بدم میاد انگار حالا آدم خودش غذا نمیخوره فقط شوهر میخوره

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

خدا رو شکر ک اینقد بدبختم 😂😂😂😂

امروز دندونم درد گرف زد به لثه ام لثه ام بد کرده ملتهب شده 

رفتم رو مبل پنجره رو ببندم خواستم بیام پایین پام گرف یه لبه شیشه جر خورد همین امروز بخیه خوردم 

دوباره بغل بخاری خوابیده بودم اون یکی پامم چسبید به بخاری 

امروز کلا له شدمممممم خداروشکر لهم کردی 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
کلا ایران سه دسته میشه یه دسته که عین یه تیکه چوبن هرچی بهشون بگی هیچ واکنشی نشون نمیدن به حرفات د ...

من دسته اولم😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
عزیزم وقتی تاپیک میزنی شب‌ها باشوهرتون چیکار میکنید توقع نداشته باش که همه بیان گلایه کنن بعضی ها هم ...

من نمیگم نیاید از خوشیاتون بگید ماخودمون کلی خوشی داریم از خوشی بقیه هم ناراحت نمیشم ولی اینکه یکی بیاد بگه خداروشکر شوهر من هرچقدرم خسته باشه واسه ما وقت میذاره به آدم بر میخوره منکه نگفتم شوهر من بده و واسه من وقت نمیذاره 

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...