2737
2734

میشه ی کسیو با یسری ویژگی ها تصور کرد و در صورتی ک هیچوقت ندیدیش ب فرشتش نامه بنویسی؟

تفاوتها و اختلاف نظر ها آنقدر صدمه نمیزنند تا طرز بیان و راه و روشی که به کار میبریم 🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
2731

این یه نمونه نامه 

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
من برا فرشته رزق و روزی نوشتم جواب داد در چند مورد

میشه بگی چه جوری نوشتی...

میشه بگی چه جوری نوشتی...

شب باید بنویسی تو تنهایی بعدش باور داشتی باشی بهش میرسی و بهش بار منفی ندی که شاید برسم فکر کن بعد نامه کلا به دستش آوردی بهش فکر نکن 

سلام بر حضرت میکاییل فرشته رزق و روزی از شما تقاضا میکنم مبلغ مثلا ۷ ملیون تا تاریخ ۱۴۰۰.۹.۹برایم برسانی

پایین نامه ممنونم از شما فرشته مهربانم که مرا به خواسته ام رسانیدید از شما و خداوند مهربان ممنونم که در تاریخ ۱۴۰۰.۹.۹من به ۷ ملیون رسانیدید بعدش امضا و تمام

پایین نامه رو هم همون اول مینویسی بعد نمیخونیش بزار کنار بهش فکر نکن تا بار منفی بهش وارد نکنی

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
شب باید بنویسی تو تنهایی بعدش باور داشتی باشی بهش میرسی و بهش بار منفی ندی که شاید برسم فکر کن بعد ن ...

ممنون شما نتیجه گرفتی

2738

نامه نوشتن یعنی ثبت کردن خاسته ات! امکان نداره خواستت به صلاحت باشه وبهش نرسی!

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚