2726
عنوان

شبا با شوهرتون چیکارا میکنید؟

56300 بازدید | 95 پست

شوهر من وقتی میاد خسته ست دراز میکشه تا حالا نشده یبار بشینه😐زل میزنه به تلویزیون فقط منم عمدا میرم میشینم جلوش میگه توروخدا جای حساسشه🥴اهنگ میذارم میگم پاشو برقصیم جون نداره بزور بلندش میکنم خودشو میندازه زمین😐شمام همش درازید؟تاحالا نشده بشینیم رو مبل کنارهم😂😂😂😂فقط درازیم🥴😷

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

تف تو ذهن منحرفم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من پشماام ریخ عنوانو دیدم

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

دستش رو می گیری بیا برقصیم😁

من اونقدر کار دارم که نمی فهمم کی موقع خوابه

برای خودت کار درست کن که حوصلت سر نره

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

شوهرمن به واسطه شغلش همش سرش توگوشی ولپ تاپ.البتع من برم پیشش میزاره کنار  .بگم بریم بیرون پایه اس حتی اگر خسته باشه

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

شوهر من فقط میخوره موقع خوابم باید یچی بخوره بعد بخوابه 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
تف😂😂😂

💦😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706