2137
2106
عنوان

شبا با شوهرتون چیکارا میکنید؟

1674 بازدید | 91 پست

شوهر من وقتی میاد خسته ست دراز میکشه تا حالا نشده یبار بشینه😐زل میزنه به تلویزیون فقط منم عمدا میرم میشینم جلوش میگه توروخدا جای حساسشه🥴اهنگ میذارم میگم پاشو برقصیم جون نداره بزور بلندش میکنم خودشو میندازه زمین😐شمام همش درازید؟تاحالا نشده بشینیم رو مبل کنارهم😂😂😂😂فقط درازیم🥴😷

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

تف تو ذهن منحرفم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

من پشماام ریخ عنوانو دیدم

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 

دستش رو می گیری بیا برقصیم😁

من اونقدر کار دارم که نمی فهمم کی موقع خوابه

برای خودت کار درست کن که حوصلت سر نره

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2050

شوهرمن به واسطه شغلش همش سرش توگوشی ولپ تاپ.البتع من برم پیشش میزاره کنار  .بگم بریم بیرون پایه اس حتی اگر خسته باشه

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

شوهر من فقط میخوره موقع خوابم باید یچی بخوره بعد بخوابه 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
تف😂😂😂

💦😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2183

همسر منم همینه ..فقط یکم شبکه اخبار معاندین تماشا میکنه و سریع خوابش میگیره 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا به همه ی نی نی های دنیاسلامتی بده ((اللهم صل علی محمدوآل محمد)) 

هیچی ،،،هیچ کاری نمیکنیم تلویزیون نگاه میکنیم غذا میخوریم من یه کم با دوستام میرم پیاده روی بعدش میام خونه میخوابیم،،،، فقط دیشب چون پریود بودم دلدرد داشتم خودش منو برد بیرون 

همتونو جهنم میبینم🤣🖤🖐️

❲تُᰔ❳ خندیدے و من عاشق شدم◌🌩◌.                      خوشحال میشم تو چالشم شرکت کنین🤗💛https://harfeto.timefriend.net/16372606223016.                                                                         شَرحی ِز حال و حالی زِ شَرح نیست🖤🥀
2191