2726
عنوان

هیچی نخوردم فقط گریه کردم

411 بازدید | 21 پست

حالم خوب نی 😔😔😔خدا جواب تهمت رو میده میدونم.حال ندارم بگم چیشده تو تاپیک قبل هس.دعاکنین خدا انتقاممو بگیره واگذارشون بخدا .😭😭😭😭 چقد سخته چشمات هرلحظه پربشه😔

میده مطمئن  باش

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخی عزیزم ناراحت نباش ولش کن کارای خودشو به دیگران نسبت میده حالا چندوقت دیگه حسابی ابرو خودش میره

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 

خوندن تاپیکتو، عزیزم گور باباش آخه چقدر اونا رو آدم حساب کردی میشینی غصه میخوری ، خیلی ها بخاطر عقده و حسد یا کمبود پشت بقیه از این حرف ها میزنن، تو عاقل باش یاد بگیر چجوری به یه ورت بگیری تا دلت بخواد از این حرف ها زیاده، غصه نداره فقط کاتشون کن و خدا هم جوابشون میده. 

😔😔😔خواهر سختمه خیلی کاش الان قلبم وایسه

ن خدا نکنه حیف تو نیست انقد حرص؟؟

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
😔😔😔😔چن بار شوهرم خیانت کرد بهشون گفتم خواستن خرابم کنن😔😔

ببین خیلیا عقده این الان هم اسم شوهرا بد درفته اینم خواست بگه مشکل از زنشه ایشالله خدا جوابشو میده توهم ناراحت نباش بزار هرچقدر دلش میخواد حرف بزنه بگیر به چپت مگه دنیا چقده که بخوای برای حرف چارتا میمون ناراحت بشی

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
2706