2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کسی رو نمیشناسم و تجربشو ندارم

ولی یه خدای مهربون و رحیم میشناسم که اگه صلاح بدونه معجزه میکنه

ویزیت و نسخه هم نمیخواد فقط توکل و صبر و ایمان

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

زودتر درمانش رو شروع کنین، انشاالله هر چه زودتر خوب بشه

خیلی ها خوب شدن، فقط روحیه عالی داشته باشین و اصلا استرس نداشته باشین و منفی بافی نکنین

برای خدا هرکاری ممکنه، توکل کنین به خودش

کاربری متعلق به دونفر است
نه متاسفانه بدخیم کاریش نمیشه کرد

وا این چه حرفیه؟ 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

بستگی داره توده کجای مغز باشه 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

بستگی داره به خیلی عوامل که اینجا کسی نمیتونه بهت راهکار بده. ولی اینو بدون که علم خیلی زیاد پیشرفت کرده و همه کار دیگه ازش برمیاد. و به معجزه هم اعتقاد داشته باش

چیزی بنام حقیقت

عرضم به حضورتون 

شما پزشک هستین که صراحتا اعلام می کنید آره چون بدخیمه کاریش نمی شه کرد؟! 

شما از گرید و جای توده مطلع هستین؟ 

چندتا از دوستای من وقتی بچه بودن توده ی بدخیم تو ساقه ی مغزشون بدترین جایی که یه توده می تونه شروع به رشد بکنه بود "من خودمم توده ی بدخیم داشتم ولی تو مغزم نه" 

الان همشون دکتر مهندس این مملکتن 

لطف کنید کسی رو ناامید نکنید 

با تشکر 

عرضم به حضورتون  شما پزشک هستین که صراحتا اعلام می کنید آره چون بدخیمه کاریش نمی شه کرد؟!  ...

باشه

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
کجا هست؟اگه جای خوبی میشه عمل میکنن ولی اگه سمت ساقه مغز باشه دسترسی ندارن بهش راستی گفتن بعد از ع ...

ن عزیزم عمل شدن 

نگید عضویتت مبارک کاربری دومم هست😘😘
2706