2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه داشتن خوبه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2738

هر کی با توجه به شرایطش این تصمیم رو میگیره ولی حس نیاز به اولاد یه نیاز فطری هست در ذات آدما پس اکثرا میخوان مگه واقعا شرایط سختی داشته باشه که درون صورت نداشته باشه بهتره 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

اره من و همسرم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

اره یه دختری بود نامزد بود میگف چیگار کنم نامزدمو راضی کنم لوله هامو ببندم، حالا من مجردم نمیدونم لوله هاشو ببنده یعنی دقیقا کجاشو ببنده ولی خو گفتم نبند فرداروزی پشیمون میشی میگی چطور لوله هامو باز کنم😁

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
2706