2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ساق پازدم زیاد جالب نیست بنظرم

ترقوه خوشکل تره

خودتم هربار ببینی ذوق میکنی

فقط با اینکه بقیه ببینن مشکلی نداری؟

جای خوب برو حتما که ظریف کار باشه

منو شخمی زد خیلی 

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
من ساق پازدم زیاد جالب نیست بنظرم ترقوه خوشکل تره خودتم هربار ببینی ذوق میکنی فقط با اینکه بقیه ب ...

منم ی تتو افتضاح داشتم کاورش کردم دختره ذلیل مرده انگار با میخ نوشته بود  

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
عزیزم مطمئنی زده نمیشی و دوسش می‌داری همیشه؟

طرحای کوچیک ادم زده نمیشه بخصوص ترقوه و مچ پا که ادم هم شنگاهش بهش نمیافته و میتونه بپوشونتش

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
منم ی تتو افتضاح داشتم کاورش کردم دختره ذلیل مرده انگار با میخ نوشته بود    

چجوری میشه کاورش کرد؟

دوستم یه لنگر دا ه روبازوش نمیدونه چیکارش کنه

من ساق پارودوسدارم

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2706