2737
2734

سلام دوستان❤۴ روز بعد زایمانم متوجه شدم که سینهامورم کرده و بچم سینمو نمیگیره هاله سینم جوری شده بود که با سینم یکی شده بود و دیگه بچم نمیگرفت ینی دوشب از شب تا دم دمای صبح گریه کرد ولی اخر سینمو نگرفت رفتم ی دکتر خیلی معروف که جراح پستان بود گفت یا باید فقط سینت خالی شه وگرنه کارت به جراحی میکشه .گفت برو امتحان کن احتمال داره مجاری سینت بسته باشه و شیری که تولید میشه راه خروج نداشته باشه دوروز تلاش کردم و در کمال ناباوری در عرض یک ساعت تلاش فقط میتونستم ی قاشق شیر بگیرم وضعیت سینم بدتر شده بود تقریبا ۳ برابر حالت عادیش بود و قرمز شده بود و داغ داغ شده بودن بعد دو روز رفتم دکتر و معاینم کرد گفت الکی وقتت داره میره و اگ هرچی زود سینهات درمان نشه کارت به جراحی میکشه و گفت احتمال ۹۰ درصد مجرای شیردهیت بستست و وقتی معاینم کرد گفت تو نمیتونی با این سینه شیربدی فقط باید خشکش کنی و سینهاتم عفونت کرده کلی قرص چرک خشک کن میخوردم ی هفته هم از زایمانم نگذشته بود اون چندروز کارم فقط گریه بود الان بچم ۱۴ روزشه و هنوز قرصارو میخورم سینهام بهتره ولی هنوز خوب نشده و سه روز دیگ باید دوباره برم پیش دکتر .درکمال نابوری چندروزه وقتی بچمو بغل میکنم سرشو و میچسبونه به سینمو دهنشو باز میکنه و دنبال شیر میگرده.هروقت اینکار و میکنه تا ساعتها گریه میکنم نمیدونم فقط دلم میخواد برم دکتر و بهم بگه که الان خوب شدی و میتونی شیربدی . دلم برای مظلومیت این بچه میسوزه ...... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم عزیزم

من خودم بچه شیر میدم بعضی موقعها احساس میکنم من نیاز دارم به اینکه بچم بچسبه به سینه ام.حتی اگه سینم شیر آنچنانی هم نداشته باشه.

من توی روز پنجم ششم بعد از تولد بچم همینجور شدم خیلی دردناک بود ولی خالی کردنش با دوشیدن واقعا دردناک بود وفقط وقتی نی نی مک میزد خوب خالی میشد

2731
آخی عزیزم چقدر سخت درکت میکنم ولی صبر کن نظر دکترو بپرس چرا شیر دوش برقی نخریدی یا دستی هر روز با فش ...

شیرم فکرمیکنم به کل خشک شده و سینهام خیلی کم ورم و قرمزی داره.دکتر گفت شیردوش برقی ممکنه عفونتتو بدتر کنه چون خودشم نمیدونست حجم شیرم چقدره و گفت هیچ ازمایش دقیقیم نیس که صد درصد ثابت کنه مجاریت بسته یا نه ولی طبقی چیزایی که هس احتمال ۹۰ درصد بسته 

کاش میدوشیدی ببینی شیر میاد یا ن البته میدونم خیلی درد داره ولی شاید اومد ی سر هم بهداشت برو مشاوره ...

دوشب میدوشیدم البته ی ماما تو بیمارستان بهم یاد داد اوایل هرچی میدوشیدم نمیومد ولی اون گفت سبنتو بچسبون به قفسه سینت و از بالا به پایین فشار بده زمان گرفتم  تو ی ساعت ی قاشق غذاخوری اونم نه پر شیر جمع کردم 

2738
شیرم فکرمیکنم به کل خشک شده و سینهام خیلی کم ورم و قرمزی داره.دکتر گفت شیردوش برقی ممکنه عفونتتو بدت ...

آها آخی عزیزم 

اگر آنتی بیوتیک قوی داده بهت دیگه شیرت خشک شده 

بهش فکر نکن سلامتیت هم خیلی مهمه خدایی نکرده مشکلی پیش میومد فایده نداشت 

قسمت نبوده به نکات مثبتش فکر کن نی نی هم عادت میکنه کم کم 

اینجوری میتونی بچتو بدی دست مادرت نگهش داره ولی اگر شیرخودتو بدی نمیشه خیلی سخته آدم ی روزایی هم نیاز ب استراحت داره