2410
2553

بچه ها یک سوال

سایتی هست که مثلا بهش مبلغی بدی و برات نظرسنجی علمی بین مردم پخش کنه و جوابش رو بهتون بده؟

مثلاً من بخوام یک تحقیق علمی تو زمینه علوم انسانی انجام بدم و بخوام نظر مردم راجع به یک موضوع خاص رو بدونم. سایتی هست که این کار رو در ازای گرفتن مبلغی برام انجام بده؟

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

گوگل فرم اینکارو میکنه 

وای من بلد نیستم چطور 

استادمون چندباری باهاش نظر سنجی کرد ازمون

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوگل فرم اینکارو میکنه  وای من بلد نیستم چطور  استادمون چندباری باهاش نظر سنجی کرد ازمون

اونو می‌دونم. ببین من آدم از کجا بیارم که فرمم رو پر کنند؟ مشکلم نبود آدمه. می‌خوام بدونم سایتی هست آدم تامین کنه

2456
از مخاطبای واتساپت بخواه پر کنن همینجا تو نی نی سایت بذار بین اقوام پخش کن مگه چندنفر میخوای؟؟ ...

بالای ۵۰۰ نفر

2714