2410
2553
عنوان

بلوغ زودرس

361 بازدید | 22 پست

سلام دوستان دختر من از ماه قمری الان  9 سالشه  ، دو سه ماهه علایم بلوغ رو داره فقط جوانه ی سینه خیلی نگرانم، موی زائد خیلی کم هنوز نازکه،  ما ماهواره هم نداریم، دکتر بردم میگه باید آمپول بزنی ولی من میترسم عوارض داشته باشه،  کیا برای توقف بلوغ این آمپول رو زدن؟؟ 

بزن قدش کوتاه نشه

وقتی من داشتم واسه اهدافم تلاش میکردم تو درحال تلاش برای تبدیل دوس پسرت ب شوهرت بودی! مگه میشه خدارو قبول داشت اما دینشو قبول نداشت؟بدبخت تر از  من کسیه که نیمه ی گمشدش منم/: تمام کسانی که از من فاصله گرفتن روزی پشیمون شدن البته نه از دوریِ من، از این که چرا زودتر این کارو نکردن       تمام این قاشقایی که بهتون میچسبه روح سرگردان مرحوم قاشقچیه/=😔🌱 میزان دین هرکس به اندازه عقل و منطقشه چون هرچیو با عقل و منطق جور دربیاد قبول میکنه♡ انقدی واسه عشق احترام قائل هستم که نرم تو خیابونا یا فضای مجازی دنبالش بگردم:)♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

عزيزم ژنتيك هر فرد با فرد ديگه اي فرق ميكنه و اين چيزي كه شما ميگي عاديه . طبيعت دختر شما اين بوده. البته صد در صد يه سري فاكتوراي بيروني هم دخيله. به نظرم دخالت نكنين در فرايند رشدش چون عوارض بسيار بسيار بدتري داره تا بلوغ زودرس. البته تا جايي كه ميتونين حتما با چندتا پزشك مشورت كنين و ببينين متفقا چه نظري داند همونو انجام بدين. انشالله كه رفع ميشه. 

پرستار ولی دانشجو 😂
2706