2410
2553
عنوان

تازه واردم و ۱۵ ساله میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1557 بازدید | 129 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نامرد نباس می‌دیدی🥺😂

چون بهم گفتی بدجنس🥺

قلبمم شکوندی🥺

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
خب اگه زیاد نیام و به مسائلی که مربوط به سنم نیس کاری نداشته باشم چی؟

باز چشمت میخوره کنجکاو میشی طبق تجربه ک خودم‌دارم‌میگم عزیزم کلا هدفت ازاینکه توسایت باشی چیه؟؟خب درستوبخون

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
2720
پروفمم مال تو     چ پرتوقع     قلبمم گرفتی پروفمم میخواد میندازمت بیرون مگ نگ ...

حالا این دفعه رو ببخش 🥺😖😑

خوابم گرفت😆

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  

عه آجی کوچولو تو هستی اومدی 🥰

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
عزیزم اینجا دنیای قشنگی نیس چیزای بدی میشنوی خیانت و دروغ و ظلم و.... و اگه از الان اینارو بشنوی ک ...

شما درست میگی ولی خب گفتم اصلا وارد تاپیک هایی که مربوط به سنم نیس نمیشم بیشتر با همسنای خودم ارتباط برقرار میکنم 

2714
چون بهم گفتی بدجنس🥺 قلبمم شکوندی🥺

بدجنسِ مهربون مگه بده خانم مدیر سایت؟؟:/♥️

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  
حالا این دفعه رو ببخش 🥺😖😑 خوابم گرفت😆

من هروقت میبینمش خمیازه میکشم🥺

به بزرگی اسی که کوچولوی سایته میبخشم

دیگ به قلبم کاری نداشته باشین🥺

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
من هروقت میبینمش خمیازه میکشم🥺 به بزرگی اسی که کوچولوی سایته میبخشم دیگ به قلبم کاری نداشته باشین ...

😂😂باش♥️

حذف کن😐😂

زبون دراز😡

من همسن عمه بزرگ باباتم احترام بذار🥺

2706