2137
2106

سلام من حدودا ۱۴ .۱۵ سالمه خواستم بگم که میتونم اینجا عضو باشم ؟ البته به تاپیک هایی که مربوط یه سنم نیس اصلا کاری ندارم به نظرم اینجا آدم میتونه بعضی مشکلاتشو مطرح کنه و از تجربیات دیگران استفاده کنه فقط بگین مشکلی نداره اینجا عضو باشم ؟ اینجا هم سنو سال منم هست ؟ چون نمیخوام معذب باشم ممنون میشم جواب بدین🙏

عیبی نداره،خوووووش اومدی🤝

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

ن‌نمیتونی باشه چشم‌گوشت نسبت به مسائلی که اصلا به سنت نمیخوره باز میشد کلا ذهنت درگیرشون میشد

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
2166

برو یه گوشه تو دست پا نباش

هر جا فهمیدی حق با توعه ، و حس کردی باید رو من ریپ بزنی نزن مرسی ،چون الان دارم میگم بهت آقا جان حق با توعه تو خوبی بیا بوست کنم 🤣😘ولی ولم کن ریپ نزن مرسی 

اینجا اکثر این سنن

تخس و شیطون ولی بوقتش با ادب بودیم هر چی نبودیم؛).         گر نباشد رنگ رویا بع چع دل باید سپرد:)!؟                               عین یع روباه بی نهایت فریبنده و زیبا اما بد ذات و مکار 🦊
2050

ارع عزیزم

هم سن سال تو اینجا بچع هم دارن😁

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
2183

عیبی نداره فقط تو تاپیکهایی که مرتبط با سنت نیست شرکت نکنی کافیه

همسنای تو 50 درصد اینجارو تشکیل دادن😂تنها نیستی

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... فقر اطلاعات و فرهنگ وقتی واکسن کرونا اومد ایران کامل مشخص شد. درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗
چون دختر مودبی هستی و از من اجازه گرفتی اره میتونی آخه صاحب اینجا منم    

اذیت نکن بدبختو  

تخس و شیطون ولی بوقتش با ادب بودیم هر چی نبودیم؛).         گر نباشد رنگ رویا بع چع دل باید سپرد:)!؟                               عین یع روباه بی نهایت فریبنده و زیبا اما بد ذات و مکار 🦊