2726
عنوان

نامزدم رفته عکسمو نشون مامانش داده اونوقت....

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چ حوصله ای داری میخوای دوسال سربازی تحمل کنی تا کی منتظر شغل آقاباشی تهشم آیا بیا آیانظرش برگرد و ...

نه میاد من مطمئنم..

ولی طاقتم رفته خونه خودمون فضاشو دوس ندارم

2728
بیشتر از دوستی بچه بازی بوده من ۳۷ سالمه به سن من برسی کلا نظرات الانت برات خنده داره یجوری رفتار. ...

خوب من از آیندم بااون راضیم 

بعد خیلی دیره واس این حرفا..

اخلاقش و همه چیاش خوبه

فقط این بیکاری 

۷ساله با همید و میدونسته قراره زندگی بسازه هنوز اول راهه اونوقت انتظار داری بشینی بره سربازی بیاد یه ...

اره راحتتره

خانوادم خیلی وحشین و اصلا احساسات ندارن

اما خانواده اونا همشون ارومن..

خودشم ارومه.

من ۱۹ اون ۲۴

۷ ساله با همید یعنی از ۱۲ سالگی چکار می کردین با هم مشقاتون رو مینوشتین

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

خواهر چه عجله داری ازدواج کنی وال چیز زیاد تعریف کردنی نیست 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
من ۱۹ اون ۲۴

منو شوهرمم دقیقا همسن شماییم ی ساله عقدیم شوهرم دوسم داشت سریع کاراشو کرد اومد خواستگاری البته دوست نبودیم فقط شوهرم از دور منو دوست داشته

بعد ایشون چجوری با ۲۴ سال سن هنوز سربازی نرفته و یکی دیگرم معطل خودش کرده؟

اگه بخوادت هر لحظه ترس از دست دادنتو داره ن ک انقد ریلکس

2706