2703
2553
عنوان

ادم زرنگ پر ریزون دیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2197 بازدید | 93 پست
من اگه ماهی دوملیاردم بود اینجا بودم چون اجتماعیم 🤣🤣

چون نیستی میگی . ادم بالای ۱۰۰ میلیون درامدش باشه هزارتا تفریح پیدا میکنه دیگه گوشی دس نمیگیره چ برسه ب ی میلیارد

اینم بگم هر حرفیو باورنکن ی سریا زیاد از ارزوهاشون حرف میزنن

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متوسطه ولی نه انحرافی نیست تعارف نکن میخوای شماره شو بدم؟ 😂

زنگ بزنم بگم ببخشید چرا موفقین بعد اونم بگه خواهش میکنم ولی به شما مربوط نیس بای🤣🤣

من انقد تاپیک موفقیت میزنم و پرس و جو میکنم که یچیزی آخر بدست بیارم🤩🤩🤩🤩
2720
چون نیستی میگی . ادم بالای ۱۰۰ میلیون درامدش باشه هزارتا تفریح پیدا میکنه دیگه گوشی دس نمیگیره چ برس ...

ینی پولدارا کلا مجازی نمیان :/

کارخونه داره الان ولی از ۶ سالگی کار میکرده

زنده باشن عزیزم از اینکه چ مسیریو طی کردن برای شما حرف زدن؟

زنگ بزنم بگم ببخشید چرا موفقین بعد اونم بگه خواهش میکنم ولی به شما مربوط نیس بای🤣🤣

نه من مشخصات میدم از خودم بگو از فلانی شماره تو گرفتم بعد اون منو دوست داره جوابتو میده

من مهر و موم کردم تو رو تو انفرادی دلم
عزیزم ۹۰درصد مردمم ک معمولی باشن ۱۰درصد خاصن این ادما وجود دارن

بله شکی نیست ولی نه تو ۲۰ سالگی مواظب باش فریب این ده درصد رو نخوری که سرمایت رو راحت به باد بدی بعد متوجه بشی چطور به ۱۰ درصد خاص تبدیل شدن

2714
والا اینجا تاپیک زدن گفتن یکی ناخن کاره ۱۷سالشه ۳۰تومن داره یکی تو املاکه تو ترکیه ی میارد یکی بازار ...

عزیزم ۲۰ سالمه سالن کار میکنم از سن کم شروع کردم با  هنر جو این جور چیزا ماهی ۱۵ در میارم 

این دو نمونه اش بود اگه بقیشو بگم که پر مر میشی

بگو من دیگه سکته رو رد کردم فرقی نداره🤣🤣🤣

زنده باشن عزیزم از اینکه چ مسیریو طی کردن برای شما حرف زدن؟

واقعا زحمت خیلی زیاد کشیده

خب ما از نزدیک بودیم و لمس کردیم

از صفر مطلق شروع کرده

دوبارم تو مسیر شکست خورده

واقعا همه چی به تلاشه واینکه ناامید نشی

همه کارخونه دارای اطرافمونم همین طورن فقط پشتکار و پشتکار

ی نفرو میشناسم تو سال ۹۳ درآمدش روزی ۱ میلیارد بود الان دقگه فک کنم از حساب و کتاب رده .شرکت داره و کارش تجارته 

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
نه من مشخصات میدم از خودم بگو از فلانی شماره تو گرفتم بعد اون منو دوست داره جوابتو میده

خب خودت چرا نپرسیدی ازش

همیشه نه ها زمانی که هنر جو اینا داشته باشم 

عزیزم از چند سالگی شروع کردی ؟ من الان رفتم تو لاین کار با مواد ولی کسی خرج نمیکنه چجور خودمو پیشرفت بدم میتونی راهنماییم کنی؟

2706