2733
2734
عنوان

عروسمون تز داده کوتاه هم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8444 بازدید | 199 پست

من آدم خجالتی نیستم، ولی از تصور خودم با آرایش و شنیون عروس، وسط شلوغی فرودگاه، نگاهی مردم، حقیقتا خیلی خیلی سخته

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا این چه بساطیه دخترا واسه خودشون درست کردن اخع🤧🤧🤦🤦

ارایشگاه منو شوهرم انتخاب کرد😐✋

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
2731

منم دیدم تو پیجش عروسا ازجای دیگ میان ولی خب باید خداقل یه زوز زودتر بره ،شب بارایش بخوابه

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
سن کم میگیرید همینه دیگه ،ازه ۲۲ هم سن کمه هنوز توی رویان

چ ربطی داره

والا من ۱۷ساله بودم عقد کردم از این قِرِشمال بازیا نداشتم

دیگه۲۲ ساله بی عقل باشه بقیه باید برن بمیرن

توروخدا هی سن بی عقلی رو بالا نبرید

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
بعد هیچ درکی از محیط فرودگاه نداره که باید دوساعت قبل پرواز بری و معطلی کلی داره  تاحالا هواپیم ...

اصلا اومدیم و پرواز برگشت به هر دلیلی کنسل شد یا یه مشکلی پیش اومد تو یه شهر دیگه فرود اومد یا تاخیر اساسی خورد که بسیار هم رایج هست 

روز عروسی اصلا این کار منطقی نیست

مام یکی از این گداهای عقدی داریم

هر چی خونه باباشون ندارن میخوان خونه شوهر به درست بیارن

حالا اگه داماد هم داشته باشه حرفی نیست

ولی بگو تو خوب از اول میدونستی این در چه حدیه

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
2738

وای چقدر رویاییه فیلم هندی زیاد میبینه ولی بهتره دخالت نکنین

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
حالا پول و بقیه مسائل ب کنار اومدیم و پرواز مشکل پیدا کرد تکلیف عروسی چی می‌شه

خرابی هواپیما ولش کن 

اینکه همیشه با تاخیر پرواز می‌کنند

فکر کن مهمونا ساعت ۱۲ شب از تالار میرن بدون اینکه عروس دیده باشن 

از اونور عروس بوق زنون با ناز وارد میشه😍

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2706