2726
عنوان

عروسمون تز داده کوتاه هم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8439 بازدید | 199 پست
جدی؟؟؟ ممنون گفتی عزیزم

بلخ عزیزم تو پیجش دیدم که جای دیگم میرن

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعد هیچ درکی از محیط فرودگاه نداره که باید دوساعت قبل پرواز بری و معطلی کلی داره  تاحالا هواپیم ...

دو ساعتتتتت...😐😐عزیزم نیم ساعت قبل پرواز باید اونجا باشن ن دو ساعت..

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
خب شما هم بگید ب ما ربطی نداره خودت با همسرت حلش کن زندگی خودتونه...از الان ب چشم زنش خواهر شوهر حسو ...

عزیزم حسودی به چی اخه 

من پارسال عروسی کردم  تموم شده رفته سر زندگی خودمم 

حسودی به اینکه ساعت ۱۱ شب میرسه تالار و از مهمونی هیچی نمیفهمه؟

اول شخص مونث 
بله ...احتیاجیم نیست بره اونجا و اینهمه راه برگرده و ارایششم کلا نابود میشه ....گروه کاریشون میفرستن ...

حتما پول خون باباشم میگیره اینهمه ادمو بفرسته یه شهر دیگه رفت و برگشت 😕وضع داداش اسیم معمولیه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
دو ساعتتتتت...😐😐عزیزم نیم ساعت قبل پرواز باید اونجا باشن ن دو ساعت..

عزیزم باید دوساعت قبلش حاضر باشی برای چک و تحویل چمدونا و اینا . نیم ساعت فقط تا رسیدن به فرودگاه زمان میبره

اول شخص مونث 
حتما پول خون باباشم میگیره اینهمه ادمو بفرسته یه شهر دیگه رفت و برگشت 😕وضع داداش اسیم معمولیه

نمیدونم عزیزم ...اما واسه این که تو دردسر نیفتن و کارشون راحت انجام شه بهترین راهه

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!
2706