2737
2734

چون بهش گفتم چرابهم پول نمیدی میگه ندارم چیکار کنم واسه دخترم داره واسه رستوران داره ولی بمن باید به زور پول بخوام درسته راننده اسنپه ازشرکتی که کار میکرد دراومده ولی من زیاد نمیخوام حتی روزی ده تومنم بده چی میشه،ازاین قلبم میترکه تاالان ازخواسته هام زدم خرج نکردم اخلاق گند شو تحمل کردم بعدوسط بحثمون برگشت بهم گفت صبر کن وضعم خوب بشه آدم حسابت نمیکنم 😔

فقط خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو سرکار  حق داری ناراحت بشی خ حس بدیه ولی اگه بهت پول نمیده خودت برو اگه گف نرو بگو تو ک نمی ...

دارم تاتو صورت یاد میگیرم که خودم کار کنم ولی روحیم خرابه ناراحتم

فقط خدا
2738
مادرم ازاولش گفت خرج نکن...

مادر منم گفت بهم .

من قایمکی پول گرفتم ازهمسرم . نذاشتم مادرم بفهمه ‌

مادرای ما موندن تو عصر حجر :(

فکر میکنن دختر وقتی عقد کرد پولی خرج نکرد و نخور و نپوشید ، خانواده شوهر میگن وای چه خوبه ادم ندید بدیدی نیست و......   و این بزگترین اشتباهه رندگی یه دختره .

گند میزنه به زندگیش .

ارزش داری باید خرجت کنن . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
مادر منم گفت بهم . من قایمکی پول گرفتم ازهمسرم . نذاشتم مادرم بفهمه ‌ مادرای ما موندن تو عصر حجر : ...

من فکرمیکنم ازمجردی اونقدر که کم توقع بودم مادرم فکرمیکنع من آدم نیستم بمن میگه لباس میخوای چیکار به خواهر مجردم که هروز لباس میخره میگه چیکارکنه لازم داره

فقط خدا
2706