2726
عنوان

مامان جونیا میشه بیایین کمک؟

85 بازدید | 17 پست

مامان گلیا من ماه دوم اقدامم هستم اون ماه با ۴ روز عقب انداختن پریود شدم در حالی که سابقه نداشتم اما خب گفتم بخاطر اقدامه این ماهم اقدام داشتم ۳روز از موعدم میگزره ولی هیچ علامتی از پری ندارم بتظرتون برم ازمایش یا بی بی بزنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بزار دو سه روز دیگه بگذره به نظرم که جواب درست باشه

من بی بی چکم بعد یه هفته مثبت شد

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
قبلشم زده بودین ؟؟؟ و اینکه علائمی داشتین؟

آره قبلیا همه منفی بود کلا نا امید شده بودم

دل درد پریودی هم داشتم ولی علائم خاصی نداشتم 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
آره قبلیا همه منفی بود کلا نا امید شده بودم دل درد پریودی هم داشتم ولی علائم خاصی نداشتم 

منم هی علائمی ندارم فقط گاهی دل درد پریودی  میخواستم امروز بی بی بزنم که نگرفته بودم نمیدونم مثبته یا نه

سلام منم امشب میخام اقدام کنم.میگم دیروز پریودیم تموم شده.خوبه برا اقدام.چون یکی از دوستام میگفت قب ...

بله عزیزم دوستتون درست گفته

۱۳ روز بعد از اولین روز پریودی به مدت ۱۰ روز تخمک گذاریه که میتونی اقدام داشته باشی 

اگه تازه پریودت تموم شده اقدام فایده ای نداره

2706