2726

بچه ها میدونم میشد سرچ کرد اما اینطوری اطلاعات سریعتر و دقیق تر ممکنه بدست بیان

میشه توضیح بدین چطور میشه استخدام بانک شد ؟ 

من انقد تاپیک موفقیت میزنم و پرس و جو میکنم که یچیزی آخر بدست بیارم🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مدرکتون چیه ؟ بانکهای مختلف اطلاعیه میزنن باید تو ازمونشون شرکت کنی اگر قبول بشی بعدش میری مصاحبه&n ...

من تجربی بودم ب پرستاری اینا علاقه نداشتم الان موندم برم روانشناسی یا حسابداری بخونم نظر شما چیه

خیلی بانکا استخدامشون رو شرکتی کردن حقوقشونم وزارت کاریه  اونکه استخدام بخوای بشی باید حتما تو ...

شرکتی کردن ینی چی عزیزم 

بعد بانک پارتی میخواد .. ولی حسابداری بری میتونه تو شرکتای بزرگ هم کار پیدا کنی 

من موندم ک بمونم پشت تجربی ک طبق کنکورای قبلم ی نتیجه معمولی میگیرم اگه شرایط همونجوری باشه یا اینکه برم دانشگاه میگن ک استخدام حسابداریم خیلی کمه 

بستگی داره بانک رشته تحصیلی شما رو بپذیره .اگه رشته مرتبط بانکی باشه ، وقتی اطلاعیه استخدام میدن شرکت میکنی .انشاالله بعد از قبولی میری مصاحبه و همزمان میان تحقیقات محلی اگه اینا رو قبول بشی جهت معاینات پزشکی و انشاالله آخرش میفرستن آموزش بدو خدمت حدود ۲۰ روز و بعدش شروع بکار  

مهربان اما جدی و جذاب اما سنگین باش . خوش قلب باش ولی ساده  نه و صادق باش  ولی دروغگو هرگز.
2706