2733
2734

دلیلش رو هم بگید حتما

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 

آره

دلیلش به طور خلاصه امضام

ی خورده مفصل تر تاپیکام

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من به نظرم واقعا ادم عجیب و کم حواسیم 

هیچییییییی یادم نمیمونع و اذیتم سر این موضوع

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2728

هم حس میکنم هم بقیه میگن

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
2738

خودم هم هستم 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 

آره گفتن

دلیلشم این بود که حرفامو نمیفهمن.حالا در واقع اونا عجیبنا

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

من ادم عجبیبی هستم البته بهم می گن خاص هستی

چون از پدرم نگهداری می کنم مثل فیلم جدایی نادر از سیمین

می رم یکجا خرید کارم سریع راه می افته می رم بانک یا مخابرات به مشکل نمی خورم

اگر چیزی هوس بکنم فردا برام جور میشه مسافرتم همینطور

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند
آره دلیلش به طور خلاصه امضام ی خورده مفصل تر تاپیکام

میخوای خودکشی کنی ؟؟؟؟؟ 🤯🤯

پرنسس کوچولوی بابا ، مانکن تمام‌عیار 😌 قد ۱۶۴ 🌴 وزن اولیه ۱۰۷ 😱 وزن فعلی ۴۹ 🎯 همه‌ی اون نوشابه ها، بستنی ها، چیپس ها، کیک ها، تولد هایی که به تنقلاتش لب نزدم، عروسی‌هایی که فقط سالاد خوردم، شب‌هایی که از درد ورزش تا صبح خوابم نبرد و حسرت یه دل سیر ته‌دیگ خوردن بالاخره پاداشش داده شد !راز لاغری من : اعتیاد به ورزش، کنترل اشتها و کالری، صبحانه شاهانه و داشتن یک الگوی تناسب اندام.پیشنهاد فیلم و آهنگ و سوالی راجع مد و زیبایی داشتین در خدمتم❣ متعهد به همسر آینده‌ام 💍 به شیعه بودنم افتخار میکنم 🕋 #مثبت_بیاندیش

نه همه میگن چقدر ساده و صافم ولی خودم فک میکنم عجیبم چون اونا ظاهرمو میبینم درحالی که حرفا و حرکاتم کاملا برعکس اونچیزیه که دوس دارم باشم 

مثلا از یکی خوشم نمیاد ولی در عوض مدام دعوتش میکنم بیرون یا مهمونی 

یا مثلا دوست ندارم به کسی چیزی ببخشم از وسایلم ولی در عوض خیلی می‌بخشم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2706