2726
عنوان

خودکشی

185 بازدید | 11 پست

سلام

بچه ها 

من از زندگی خسته شدم

ی سوال دارم

اگه 10تا قرص ترامادل بخوری ممکنه بمیری؟

اونجـایے ڪہ دیدے حرفت ارزش نداره؛ حـرفت رو عـوض نڪـن،جاتـو عوض ڪـن😏   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تشنج میکنی

معدت سوراخ میشه

خلاصه تا آخر عمرت اسیر دکتر و عکس و اندوسکوپی و بیمارستانی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
تشنج میکنی معدت سوراخ میشه خلاصه تا آخر عمرت اسیر دکتر و عکس و اندوسکوپی و بیمارستانی

مرسی

ازدنیافانی خسته ای میخوای بمیری بری تودنیای حقیقی تاآخرآخرزجربکشی راحلش این نیس😔😔😔

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  

باکشتن خود تنها جسمتا نابود خواهی کرد روحت زنده س و از کالبد مرده ات بلند میشه و در ابدیتی 

تاریک فرو خواهد رفت وآنچنان که فکر میکردی راحت میشی نمیشی نکن این کار را به جاش هدف تعیین کن واسه خودت و ایمانت رابیشتر کن قطعا موفق میشی

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....
چرا؟ علتش؟ متاهلی؟ 

اره متاهلم 

ی پسر کوچیکم دارم ولی دیگه کشش ندارم

خسته ام از همه چیز

دوسدارم یجا برم هیچکس نباشه و فقط سکوت باشه نه آدمیزاد باشه نه حیوونی فقط یجا تنها باشم

اره متاهلم  ی پسر کوچیکم دارم ولی دیگه کشش ندارم خسته ام از همه چیز دوسدارم یجا برم هیچکس نب ...

خاستی منو تایید کن شب باهم حرف بزنیم. منم کمتر از تو مشکل ندارم. بیا بحرفیم