2410
2553
عنوان

معنی حرف دوست شوهرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 4820 بازدید | 175 پست

الان اینجوری میخای پربازدید شی؟🙂😂

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب اون مجرد تو جمع شما چ غلطی میکرد،هوس میکنه دیگه 😑🤣

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
بعد آخر آخر که میخواستیم برسم من تو ماشین بودم، کوچولوهم خواب بود بغلم، شوهرم و دوستش و خانومش رفتن ...

واااا معلومه حسودی کرده 

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2714
بعد آخر آخر که میخواستیم برسم من تو ماشین بودم، کوچولوهم خواب بود بغلم، شوهرم و دوستش و خانومش رفتن ...

بیا اینم مجرد 😒

بد بگید مگه دل ندارن 😏

ازم متنفر باش ولی یکی دیگرو بغل نکن:(💔

نگو ولی ازشون دوری کن😕

نمیدونم بگی یا نگی😑🤦🏻‍♀️

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2706