2726
عنوان

درامد رنگکار چقدره؟؟

283 بازدید | 11 پست

بچه ها میخوام کار کنم اول گفتم سالن بزنم خودم ولی الان به فکر افتادم رنگکار بشم 

کسی میدونه درامدش خوبه یا نه سرمایه اولیه چقدر میخواد 

مدرکمو تا دو سه هفته دیگه میگیرم

دنیای من اونیه که خودم میسازم... 

من خودم ادمینم می خوای ادمین شو سرمایه هم نمی خواد راحت ۷ ۸ تومنم در امدشه با گذشت زمانو افزایش فالور درامدم میره ۲۰ ۳۰ تومن راحت فقط هزینه اموزش میخواد

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم ادمینم می خوای ادمین شو سرمایه هم نمی خواد راحت ۷ ۸ تومنم در امدشه با گذشت زمانو افزایش فالو ...

اونقدر وقت ندارم اخه 

ادمینی باید همش گوشی دستت باشه فعالیت کنی 

من خونه باشم وقت نمیکنم😶

دنیای من اونیه که خودم میسازم... 
اونقدر وقت ندارم اخه  ادمینی باید همش گوشی دستت باشه فعالیت کنی  من خونه باشم وقت نمیکنم ...

اره ۴ ۵ ساعته ارزشم داره

من خودم ادمینم می خوای ادمین شو سرمایه هم نمی خواد راحت ۷ ۸ تومنم در امدشه با گذشت زمانو افزایش فالو ...

سلام خوبی واقعا اینطوره؟!چقدر در روز وقت میذاری باید گرافیکت در چه حد باشه من مچ دستم درد میکنه زیاد پای لپتاپ بشینم ایا بنظرت از پسش بر میام یکمممم فتوشاپ و اینا بلدم زبانمم بد نیست بنظرت جای پیشرفت داره یا برم ارایشگری یاد بگیرم اصلا خیلی گیر کردم پول نیاز دارم واقعا انقدر داغون ذهن و فکرم میترسم بخاطر بی پولی حتی دست به هرکاری بزنم دیگه نمیتونم 

سلام خوبی واقعا اینطوره؟!چقدر در روز وقت میذاری باید گرافیکت در چه حد باشه من مچ دستم درد میکنه زیاد ...

اول باید اینستا تکنیکاشو بلد باشی بعد هم زبون زرنگ‌میخواد کارفرما جذب کنی اگر میتونی بیرون کار کنی شرابطشو داری برو ارایشگری من شرایط کار کردن بیرون از خانه رو ندارم

یه دخترخانمی 

تو یه روستای دور افتاده زندگی میکنن یکی از اشناها هستن 

بیست سالشونه دختره پدرشون فوت شده با مادرشون زندگی میکنن 

دوتایی میرن راه پله و اینا تمیز میکنن هیچوقت ندیدم برای عید لباس موقر و خوبی تنش باشه بنده خدا 

اگر لباسی دارید ک مناسب باشه ک نمیخواید خواهش میکنم بدید به این دختر ثواب داره 

پول نقد ندید اصلا چون ممکنه شک و شبه به‌وجود بیاد 

اگر خواستید لباسی براشون بفرستید درخواست دوستی بدید تا آدرس بدم بهتون 

دم عیده دل یک نفرم ک شاد بشه کلی برکت میاد تو سفره هاتون