2733
2734
عنوان

💖 سوال دینی 💖

131 بازدید | 30 پست

سلام به همه

یک مهمون اومده بود خونمون 5 ساله.

و اینکه اگر در دستشویی خودش رو نشوره گناهش به گردن کیه

یعنی نماز من باطله

عـــشـــقـــ🌙😍ـــ

من دقیقا سوال تو نفهمیدم

برای رسیدن به هدف خود باید تلاش کرد آن زمان است که که رسیدن به خواسته خود لذت دارد ✌️⭐من دختر خردادم من آدم مذهبی هستم دوست دارم همه کار هامو برای رضای خدا انجام دهم برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید ❤️💚🤍🇮🇷✌️🌹⭐🤟

😕ن

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه ربطی به نماز تو داره؟😐

الان اون طهارت نکرده به صاحب خونه ربطی نداره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

خیلی خیلی ببخشیدا.ربط دادن گ.وز به شقیقه بود

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
من دقیقا سوال تو نفهمیدم

ببین یک مهمون اومده خونمون

دخترش، 5 سالشه

بعد رفت دستشویی و خودشو نشست

میخوام ببینم این الان گناهش به گرون چیه اومد رو فرش و مبل و کل رندگی نشست چیکار کنمممم؟

عـــشـــقـــ🌙😍ـــ
2738
ببین یک مهمون اومده خونمون دخترش، 5 سالشه بعد رفت دستشویی و خودشو نشست میخوام ببینم این الان گناه ...

نه عزیزم چه ربطی به شما دارد بعدشم اگر طاهرت نمی گیرد شلوارش که خیس نمی کنه

برای رسیدن به هدف خود باید تلاش کرد آن زمان است که که رسیدن به خواسته خود لذت دارد ✌️⭐من دختر خردادم من آدم مذهبی هستم دوست دارم همه کار هامو برای رضای خدا انجام دهم برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید ❤️💚🤍🇮🇷✌️🌹⭐🤟
اره من حساسم همش فکر میکنم نجسه و..

وای چه بد

نه عزیزم چه ربطی به شما دارد بعدشم اگر طاهرت نمی گیرد شلوارش که خیس نمی کنه

نمیدونم والا اخه رفت دستشویی بعو از 1 دقیقه لومد بیردن دستاشم نشست 😭😭😳

این مامانش چیکارست والا مامان ما اونقدرررر ما رو میشست

عـــشـــقـــ🌙😍ـــ
2706