2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راحتتره استرس نگیرت سعی اروم باشی من کل ۹ماه بچه پایین پایین بود روز زایمانم از استرس رفت بالا کا ...

اخی

منم گفت لگنت عالیه سر اولی ساعت ۱۲ دردام زیاد شد پنج و نیم بدنیا اومد خداکنه این خوب باشه

2738

دومی راحتره  سومی هم که دیگه خیلی راحته بچه خودش زورش میزنه دنیا میاد حتی بخیه هم نمیخوری

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
شما طبیعی زایمان داشتین؟راستش خیلی میترسم سر اولی نمیدونستم چیه ولی اینو که میدونم دلم میخواد بترکه ...

خیالت راحتر دومی راحتتره .چون دیگه روند زایمان رو میدونی .موقع درد دم وباز دم کمکت میکنه .دومی فکرای مثبت هم از دردت کم میکنه اینکه مثلا منتظر نی نی هستی بگی من دردو تحمل میکنم درد چیزی نیست الان نی نیم بدنیا میاد ذوق و شوق داشته باش .

سیده خانم۲۶ ساله مادر سه تا کوچولو .
تو که ی بار تجربه کردی نباید بترسی دیگه. اگه فاصله ۲ تا زایمانت کم باشه برات آسون تره تا جایی که می ...

همه میگن من میخاستم سز کنم پشیمونم کردن گفتن حیفه آخه من دوتا بخیه هامم بازه حتما باید برم یکجا درست کنم بیام نمیشه سز اصلا

دومی راحتره  سومی هم که دیگه خیلی راحته بچه خودش زورش میزنه دنیا میاد حتی بخیه هم نمیخوری

من سر اولی هم زور خاصی نزدم خودش اومد خداکنه این بد نباشه ماما میگفت زور نزن بذار بیام ولی دست من نبود بچمم زود لیز خورد اومد البته با برش

2706