2733
2734
عنوان

با عشقم دعوام شد بنظرتون چی کنم اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2077 بازدید | 67 پست
چه ربطی به همجنس و ناهمجنس داره  طبق شرایطی که توضیح داد نظرمو گفتم

اون پسر درک نداشته

مگ ما مث پسرا ولیم

هزارتا نظارت هست رو دختر

پسرا هم که بی درک و پر توقع و نفهم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخدا نمیشد اگه میشد مثع همیشه میپچوندم

عیب نداره حالا

دعوا نمک زندگیه😂😂

بعدا آشتی میکنین اصلا یادت نمیاد

ولی با توجه به حرفایی که زده اجتمالا رو دلش مونده بوده اینا

سعی کن یکم بیشتر براش وقت بزاری  و حس کنه مهمی بخاطرش تو زحمت میفتی

مثلا از کارت بزن و مرخصی بگیر برو دیدنش

کلاسی مهمونی و .‌‌ رو کنسل کن برو ببینش

2728
اره بقران حتی لب پنجره هم لنتی گیر میدن با ۲۱ سال سن

میفهمم چی میگی 

تا مجردی همینه اوضاع

اینا نمیفهمن خیلی ازادن..

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
بعد از پسر توقع دارن همه کار براشون بکنه این تا سرکوچه نرفته    

ای پسره بدبخت هم ک همه کار میکنه،تازه عذرخواه هم کرده😂دلم براش سوخت😂

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
اون پسر درک نداشته مگ ما مث پسرا ولیم هزارتا نظارت هست رو دختر پسرا هم که بی درک و پر توقع و نفهم

اینا دیگه چرته 

کسی که این چیزا براش مهم هست وارد یه رابطه طولانی مدت پنهونی نمیشه 

درک کسی نداره که نمیدونه با خودش چند چنده 

یا رابطه رو شروع نکنید و به طرف بگید مثل آدم بیا خواستگاری اگه از آبرو و نظارت نگرانید یا اگه شروع میکنید درست ادامه بدید 

این رفتاری که شما بهش میگی درک فقط به آدم احساس بازیچه شدن میده

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
2738
کسی که حس بازیچه پیدا کرد منم که بخاطر پنج دقیقه ترکم کرد سر ی چیز بیهوده نه اون

این رفتار خیلی بده؟؟؟

منم یادمه تا عشقم بهم میگفت بالا چشت ابرو 

بهش میگفتم خداحافظ😔

میخاستم بنویسم ووروجکِ بدون آقای نجار ولی "ر"  آخرش ثبت نشد ، شد ووروجک بدون آقای نجا🤪 کاربری ۳۶ممه تورو ب پیر ب پیغمبر برا من گزارش نزنید🤕  بقرِان کریم با شماره ی همکار شوهرم عضو شدم 😥 حالم یه جوریه ک انگار ورزش داشتیم و هوا بد بوده و موندیم تو کلاس ، زنگ بعدم ریاضی داریم 🥴🤢   باطن باید زیبا باشه نه ظاهر . کی فکرش میکرد سیب زمینی 🥔 با اون قیافه ش انقد خوشمزع 🍟 باشع 😋   بچه به دنیا آوردی هی بهش میگی نکن نکن ، خب خودت نمیکردی عزیزم 😈    تلخ ترین جمله ی بازی های کودکی ؛ " تو نخودی باش" لامصب قدرت تخریبش معادل با بمب هیروشیما بود نمی‌فهمم چرا وقتی زبونتو اتفاقی گاز میگیری درد میگیره ولی وقتی عمدی گاز میگیری درد نمیگیره . حتی نمی‌فهمم چرا شما الان دارین زبونتونو گاز میگیرین ! 👅  کاربری  متعلق ب دو نفره
منم خیلی وقتا خیلی کارا کردم از رفبقام که بدش میومد زدم همه کار کردم

ب

بببنید رفتار شما به آدم حس رابطه دوطرفه نمیده 

حس ارباب و رعیتی میده 

درسته شاید شما بخاطر ملاحظات جامعه میگید نمیشه و نمیام 

اما توجیه مناسبی نیست نهایتا همون حس ارباب رعیتی رو داره وقتی مدام حرف حرفه یکی از طرفین باشه و حرف طرف مقابل نادیده گرفته شه حالا به هر دلیل قانع کننده یا قانع نکننده ای...

براساس شرایط فرهنگی خودتون وارد یه رابطه درست بشید این نوع رابطه درست نیست 

من نمیگم پنهونکی باهاش برید تا هرجا که گفت اون آسیبش بیشتره 

ولی همیشه یه راه درست وجود داره نه؟ مطمئن باشید راهی که الان میرید درست نیست و بعیده به ازدواج ختم شه تهش همین کاتی هست که الان از زبونش در رفته

اینا دیگه چرته  کسی که این چیزا براش مهم هست وارد یه رابطه طولانی مدت پنهونی نمیشه  درک ...

حرفتون درسته بعضی وقتا شرایط نیس

مثلا من کساییو میشناسم ک هیچکدوم امادگی ندارن و در حد ۸ ۹ ماه کار دارن باید اون انجام شه بعد

دختره نمیتونه به خونوادش بگه چون اگه بگه خونوادش میگن خب بگو بیاد باهاش اشناشیم پسره هم نمیتونه بره الان

پس باید صبر کنن و ۴ ساله الان رابطشون پنهانه

چون نمیتونن

شاید اسی هم همینجوریه

باید همو درک کنن دختر جلو خونوادش نمیتونه راحت باشه چون خبر ندارن پسره یا باید درک کنه یا اگ براش سخته بیاد خواستگاری ک بتونه ببینتش راحت

ولی نمیاد دیگه.

عذر خواهی چی حرف جدایی زدن چیز عادی نیس حداقلش بزا من عادی نیست 

اوهوم حالا اتفاقی که افتاده،اگه میخایش، بیشتر بهش اهمیت بده که بفهمه همونقدر ک تو برا اون مهمی اونم برا تو مهمه 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
کسی که حس بازیچه پیدا کرد منم که بخاطر پنج دقیقه ترکم کرد سر ی چیز بیهوده نه اون

مطمئنا ۵ دقیقه نبوده صدها بار ازین سرخوردگی های ۵ دقیقه ای روی هم جمع شده و نتیجش شده این 

میگید نه باهاش یه صحبت جدی داشته باشین 

ازش بپرس توی رابطه با من حس سرخوردگی میکنی؟ حس میکنی الکی ناز میکنم و به خواسته های تو توجه نمیکنم؟ حس میکنی بهت یه نگاه از بالا به پایین دارم؟

اگه روراست باشه حتما حرف دلشو میزنه

2706