2137
2106
عنوان

من یک بیسوادم 😞

348 بازدید | 42 پست

که ۱۳ سالگی شوهر دادنم (خیلی ماجرا داش)فقط تا  ششم خوندم بعدش نزاشتن الان ۱۹ سالمه با یه بچه ۲ ساله فک میکنم از دنیا عقبم 

امکانش هس از این به بعد بخونم و به ارزوم برسم؟؟؟

از یه جایی به بعد هرچی بیشتر دنبال مقصر بگردی، بیشتر به خودت میرسی     

اره چرا نتونی

زندگی بالا پایینی که میشه از کشتی بیشتره                             ی روز در به در دنبال تاکسی، ی روز سوارRover مشکی شیش دره  آسمون نیس آلوده⛅سفید مثل فالوده🍧                              لابد اون بالاها🏝🌃یکی فکر ما بوده🕋                                   مهم نی همه چی میگن🤣بگو مگه چی دیدن؟😏😒                   هرچی بده میبینن😒 ولی تهش همه میمیرن

اره بخون

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اره حتما

شروع کن

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2166

آره باید بری مدرسه بزرگسالان فکر کنم

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️

چرا نشه شما سنی نداری که حتما میشه کلی آدم بودن که ثابت کردن محدودیت تو ذهن آدم هست

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو نا امید ترین لحظات هم یه صدایی ته دلمون میگه ناامید  نباش من هستم اون صدای خداست 🌱💚                                گفتم خدا خودت بیا و دستتو بزار رو شونه هام آروم بشم.     چرا اینجورین باهام این آدمای توی شهر                                    اینقده پس زدن منو تا از همشون دور بشم                               مثل آب زلال بودم کاری کردن تیره بشم ....                             روشونه هام غمه ،خستم من از همه ،کاشکی بیار بیای نوازشم کنی بغل بگیرمت                                                                        حتی توتنهایی قبل من اونجایی بازم مرامتو که منو تنهام نمی‌ذاری   💚تیکر کنکور 💚کاربری دوتا خواهر💚
2165
اره چرا نتونی

چجوری اخه؟ بچمو چیکار کنم . سنمم فک کنم زیاده چقد بخونم تا چن سالگی . اگه به وقتش گذاشته بودن الان دانشگاه میرفتم

از یه جایی به بعد هرچی بیشتر دنبال مقصر بگردی، بیشتر به خودت میرسی     
2183

الانم که سنت زیاد نیست

میتونی

ولی همه چیز هم درس نیست میتونی یه هنر یاد بگیری 

داستان ازدواجم تو پیج اینستاگرامم هست........اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

منم ازدواج کردم شوهرم میگه بخون ولی دیگه حوصله ندارم 

💖ژنی و دیار لکستان💖شُو وُ رُوژ،همنشین آه سردِم❤طبیبی نِیَه بِنی مَرحم وَ دَردِم❤طبیب لَش بیمارم تُونی تو❤بیا تا چِی اُوسَه آزا بِگردِم❤

اره هنوز سنی نداری عزیزم

برای رسیدن به هدف خود باید تلاش کرد آن زمان است که که رسیدن به خواسته خود لذت دارد ✌️⭐من دختر خردادم من آدم مذهبی هستم دوست دارم همه کار هامو برای رضای خدا انجام دهم برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید ❤️💚🤍🇮🇷✌️🌹⭐🤟

الان اینو گذاشتی یکی بگه نه نمیتونی بقیه بریزن سرش؟ 🤭

تو میتوووونی میتوووونی

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن ریشه واژه "انسان" از دو کلمه انس و نسیان میاد،یعنی موجودی که زود انس میگیره و زودم فراموش میکنه...