2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر جور شده نشستنی سرگرمش کن روز به روز وزن بچه ها بالاتر میره اونوقت بیشتر اذیت میشی ،البته راه بیفت ...

تا راه بیوفته مرده م من😆😆 یعنی به گریه هاش توجه نکنم و بشینم؟

2728

منم پسرمو از ۵ ماهگی گذاشتم

الانم ۶ سالشه هیچ مشکلیم نداره

واقعا اگه روروئک نبود من کارام میموند همه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچتون اردیبهشت ب دنیا اومده ؟ 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

روروئک آسیب میزنه من خیلی تحقیق کردم قبل از زایمانم و اصلا نخریدم، من میذاشتم تو صندلی کودک کنار خودم کار میکردم گاهی هم آغوشی میبستم تو خونه الان بزرگ شده نمیتونم بغلش کنم دلم ضف میره واسه اون روزا کاش میتونستم بازم تو بغلم بگیرم راه ببرمش

روروئک آسیب میزنه من خیلی تحقیق کردم قبل از زایمانم و اصلا نخریدم، من میذاشتم تو صندلی کودک کنار خود ...

درسته ادم دلش تنگ میشه واسه بغلش من یه بچه ۵ ساله هم دارم میفهمم منظورت رو اما از درد کمر و زانو گردن شبا خوابم نمیبره دیگه

بله

زنده باشه .برا من خردادیه ماه دیگه غذاشو شروع میکنم ..شما چی میدین بهش

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
درسته ادم دلش تنگ میشه واسه بغلش من یه بچه ۵ ساله هم دارم میفهمم منظورت رو اما از درد کمر و زانو گرد ...

عزیزم❤️منم مادرشوهرم عادتش داده بود به رو پا خوابیدن ولی من واقعا به زانوم فشار میومد گذاشتم تو کریر تکون دادم بعد تکون ندادم بعد کلا نذاشتمش بچه زود عادت میکنه نهایت یه روز نق میزنه هرطور به صلاح هردوتون هست رفتار کن و عادتش بده

زنده باشه .برا من خردادیه ماه دیگه غذاشو شروع میکنم ..شما چی میدین بهش

ای جانم خدا حفظش کنه.من تازه دو سه روزه فرنی با ارد برنج و پوره بادوم میدم‌یک هفته اینو میدم بعد چیز دیگه شروع میکنم میدم کنارش

2706