2737
2734

چه تغییری در موها ایجاد میکنه 

قیمتاش چقدره 

چه مارکی خوبه 

اگر شامپوی روغن ارگان هم میشناسید معرفی کنید ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مال شرکت بیز رو میزنم.خوبه وقتی شونه میزنم استفاده میکنم.ولی بنظرم تاثیر خاص انچنانی نداره.فقط خوبیش اینه بوش خوبه مو رو از حالت پرزی درمیاره البته در لحظه ن اینکه درمان کنه.و براق میکنه اما چررب نمیکنه.۱۱۰ گرفتم.بنظرم ماسک موی خوب بیشتر جوابه 

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2738
حدودا چقدره عزیزم  باعث نرمی و براقی مو هم ‌میشه ؟

من تازگیا نگرفتم ولی قبلا چندبارپشت سرهم خریده بودم و استفاده کردم البته براریزش مو بنظرمن قرصهای ویتامینی بهترهست نظرمن اینه که ریزش مو مشکل داخل بدنه که اون بایدرفع بشه 

شنیدم اگه اصلش باشه خوبه  بعد از حمام استفاده میکنید یا هر وقتی

والا برا من اصله.ولی گفتم ک یعنی منتظر معجزه نباشی.

من هرروز بعد از شانه زدن میزنم کف دستم دستامو بهم میمالم تا یکم گرم بشه تا فعال بشه بعد میزنم.

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
والا برا من اصله.ولی گفتم ک یعنی منتظر معجزه نباشی. من هرروز بعد از شانه زدن میزنم کف دستم دستامو ب ...

موها رو نرم و براق میکنه ؟

من موهام خشک و وز هست کدر هم هست میخوام شفاف بشه و نرم 

موها رو نرم و براق میکنه ؟ من موهام خشک و وز هست کدر هم هست میخوام شفاف بشه و نرم 

اره عزیزم.

ولی ماسک موی خوبم استفاده کن.چون اون روغن خیلی گرونه واقعا جوری نیست بتونی کل موهاتو بهش اغشته کنی و ماساژ بدی.من دستمو اغشته میکنم میزنم روی موهام.حالت وزیش گرفته میشه براق میشه

2706