2703
2553
عنوان

لج کردن و حرص دراوردن از مادر شوهر

137 بازدید | 9 پست

لطفا نظر بدید کیا به بچشون یاد دادن به مادر شوهرش یعنی مادر بزرگش بگه خانوم جون،  اصلا همچین کسی دیدید  ،  یکی  از لج مادر شوهرش که اجازه نمیده بچه به پدر شوهر بگه اقا جون از عمد لج میکنه حرص مامان درمیاره  میگه بابا جون   هرچی هم میگه مامانش اقا جون مادر شوهر لج میکنه میگه بابا جون  ، میخواد به بچه یاد بده به اونم  بگه خانوم جون  که مادر شوهر بدش میاد اونم حرص بکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خیرت بده اسم خودمم فراموش کردم اصلا نفهمیدم چی به چی شد🤣

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
2720
خدا خیرت بده اسم خودمم فراموش کردم اصلا نفهمیدم چی به چی شد🤣

چرا نفهمیدید مادر شوهر به چه یاد میده  بابا بگه به پدر شوهر با اینکه میدونه میبینه مامانش اقاجون یاد میده اصلا اهمیت نمیذاره مامان هم میخواد لج مادر شوهر درمیاره به اونم میگه خانوم جون

2714
چرا نفهمیدید مادر شوهر به چه یاد میده  بابا بگه به پدر شوهر با اینکه میدونه میبینه مامانش اقاجو ...

ببین بچه ت هر کدومو راحته بگه خودتو ناراحت نکن فرقی نداره بابا یا آقا جون من الان پسرم به پدرو مادرم مامان وبابا میگه اشکالی نداره 

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
ببین بچه ت هر کدومو راحته بگه خودتو ناراحت نکن فرقی نداره بابا یا آقا جون من الان پسرم به پدرو مادرم ...

بحث ناراحتی نیس بحث رو کم کنیه ، یعنی چون مادرشوهر لج کرده اینم حرصش گرفته که چرا یه بارم اقا جون نمیگه اصلا شاید براش فرقی نمیکنه اقا یا بابا