2726
عنوان

کرم موبر صورت

667 بازدید | 20 پست

سلام دوستان.من بعد از اصلاح با بند صورتم پر جوش میشه بعدش تا خوب میشه دوباره مو ها درمیاد.شنیدم میگن ک با کرم موبر دیگه جوش نمیزنه؟ درسته؟کسی تجربه داره؟ب نظرتون برم بخرم؟چ مارکی خوبه؟طی تلاش های مکرر جوس هام تا اندازه قابل توجه ای کم شده نمیخوام دوباره همونجوری بشه.خواهش میکنم اگه تجربه ای دارید در میکن بزارید.ممنونم☺☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اووووف عین منی من الان تو ۴ سال ک ازعقدم و ازدواجم میگذره کلا یبار بند انداختم یعنی چناااااان جوشی میزدم همه وححححشت میکردن

ازاون موقع تاحالا کرم موبر میزارم دوتا مارک خوب هست یکیش هیدرودرم یکیش سینره و سی گل 

بمال ب پوستت بعد از ۵ الی ۶ دقیقه بشور تممممیززززز میکنه هااااا

میدونی مامان تو وجودت پراز برکته 🤍🖇️  تو برامون خیلی زحمت کشیدی دوووووووست. دارم 🧿💜♥️💚خدایا دوست دارم شکرت که هستی♥️

من موبر سی گل میزنم اصلا جوش درنمیاد فقط باید حواست باشه زیادنمونه توصورتت وگرنه میسوزنه بخصوص لپات رو

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
از بند بهتره؟؟؟اخه میگن شیمیایی عوارض داره؟؟

ن من خودم از دکتر پرسیدم گفت اتفاقا خیلی بهتره از بنده چون بند بعد از ی مدت چروک میکنه صورت رو شل 

میدونی مامان تو وجودت پراز برکته 🤍🖇️  تو برامون خیلی زحمت کشیدی دوووووووست. دارم 🧿💜♥️💚خدایا دوست دارم شکرت که هستی♥️
قیمتش چنده؟؟

والا بستگی داره من سی گل عید خریدم ۵۰ تومت تاالان نصف شده 

2706