2137
2106
عنوان

کرم موبر صورت

131 بازدید | 20 پست

سلام دوستان.من بعد از اصلاح با بند صورتم پر جوش میشه بعدش تا خوب میشه دوباره مو ها درمیاد.شنیدم میگن ک با کرم موبر دیگه جوش نمیزنه؟ درسته؟کسی تجربه داره؟ب نظرتون برم بخرم؟چ مارکی خوبه؟طی تلاش های مکرر جوس هام تا اندازه قابل توجه ای کم شده نمیخوام دوباره همونجوری بشه.خواهش میکنم اگه تجربه ای دارید در میکن بزارید.ممنونم☺☺

من استفاده میکنم خوبه

سلام دوستان خوبیدمهیا هستم میشه برای رسیدن به عشقم یه صلوات مهمونم کنی اطلاع بدین که فرستادید تا براتون آیت الکرسی و ۱۰صلوات بفرستم دوستتتتون دارمممم💞💞💞تیکر بارداری نیست دوستان تیکر رسیدن به آرزو هامه🤭💞

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

اووووف عین منی من الان تو ۴ سال ک ازعقدم و ازدواجم میگذره کلا یبار بند انداختم یعنی چناااااان جوشی میزدم همه وححححشت میکردن

ازاون موقع تاحالا کرم موبر میزارم دوتا مارک خوب هست یکیش هیدرودرم یکیش سینره و سی گل 

بمال ب پوستت بعد از ۵ الی ۶ دقیقه بشور تممممیززززز میکنه هااااا

درسته ادعات مثل دلار بالامیره  ولی اینو بدون شعورت همچنان مثل ریال پایینه😏😏😏😏                          من عااااشق زندگیم هستم عاااشق همسرم. عااااشق خانوادم خدایا ممنونم که هوامو داری 😍😍😍 خدایا به هم عشق و آرامش زیادی بده که حسرت زندگی کسی رو نخورن 😘😘 جوادجانم زندگی باتو خود خود آرامشه دستات آغوشت صدات نگات وااای خدا دووووست دارم زندگی رو 💗💗
2166
از بند بهتره؟؟؟اخه میگن شیمیایی عوارض داره؟؟

ن من خودم از دکتر پرسیدم گفت اتفاقا خیلی بهتره از بنده چون بند بعد از ی مدت چروک میکنه صورت رو شل 

درسته ادعات مثل دلار بالامیره  ولی اینو بدون شعورت همچنان مثل ریال پایینه😏😏😏😏                          من عااااشق زندگیم هستم عاااشق همسرم. عااااشق خانوادم خدایا ممنونم که هوامو داری 😍😍😍 خدایا به هم عشق و آرامش زیادی بده که حسرت زندگی کسی رو نخورن 😘😘 جوادجانم زندگی باتو خود خود آرامشه دستات آغوشت صدات نگات وااای خدا دووووست دارم زندگی رو 💗💗
قیمتش چنده؟؟

والا بستگی داره من سی گل عید خریدم ۵۰ تومت تاالان نصف شده 

2165
2183
اصلا همه میگن بند و وکس پوست رو شل میکنه بهتر که جوش میزنی منم تا حالا 7 8 ساله فقط موبر میزنم

عزیز من کرم موبر خریدم قبلا برا بدنم استفاده میکردم خوب بود حالا کرم بدن وصورتش فرق داره یا ن 

اصلا همه میگن بند و وکس پوست رو شل میکنه بهتر که جوش میزنی منم تا حالا 7 8 ساله فقط موبر میزنم

منم بعد بند کلی جوش میزنم حالا مشکلی پیش نمیاد ک هر  دو سه هفته بخایم بزنیم؟؟اخه وکس شنیدم زیاد نباید استفاده بشه موبر چی بد نیی زیاد؟؟

عزیز من کرم موبر خریدم قبلا برا بدنم استفاده میکردم خوب بود حالا کرم بدن وصورتش فرق داره یا ن 

اره عزیزم فرق داره سرچ کن تو گوگل سین دخت سایت خیلی خوبیه معتبره من همیشه این وسایل رو که خریدش از بیرون برام سخته از اینجا میخرم زنگ هم میتونی بزنی پشتیبانی راهنماییت میکنه اینستاگرامم داره دایرکتم اوکیه