2733
2734
عنوان

شوهرسابقم بهم پیشنهاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 15952 بازدید | 222 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما شايد ديگه زن و شوهر نباشين ولى پدر و مادرين خيلى كارت خوب بود  من خودم دو سالم بود پدر و ...

حتما پدر و مادر شما ازدواج مجدد  نکردن چون با وجود ازدواج  یه کم سخت میشه

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم 
2738

اسی جان اگه برگشتی با شرط وشروط برگرد حق طلاق رو هم بگیر چه اشکالی داره یه فرصت دوباره بدی انشالله خوشبخت باشی😍😘

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
هنوزم دوستش دارم😭😭😭😭 نمیتونم فراموشش کنم وقتی سه تایی بودیم انگار دنیارو بهم داده بودن😓

پس حتما برگرد به نصیحت های این سایت هم توجه نکن خیلی از اونایی که گاهی به آدم میگن برنگرد پاش بیفته خودشون برای شوهر آدم دام پهن میکنن نمومه ش جاری من که صبح تاشب به من میگفت توچطور بااین مرد میسازی ولی بعد جدایی من خودش روکشت تاشوهر سابقم بره باخواهرش که طلاق گرفته بودازدواج کنه اون موقع داشتم از دستش سکته میکردم البته من دیگه برنگشتم ولی خب خداروشکر بچه ای هم نداشتیم 

بعضیا فقط ی چیزی پرت میکنن  بالا اورده رو نخور باز  خب شاید خدا خواست دوباره ب هم برگشتن ...

تو این چندوقت هربار خواستم کامل فراموشش کنم یه اتفاقی افتاده که مجبور شدیم درمورد پسرمون باهم حرف بزنیم

شوهرم تغییری نکرده همونه😅 من خیلی تغییر کردم  درسته منم حاضرم بخاطر پسرم هرکاری کنم هررررررک ...

پس تا شرط و شروطت‌ رو نذاشتی ک حق طلاق و حق حضانت نگرفتی برنگرد 

اگه دوباره بری و همین اش باشه و همین کاسه حمایت خانواده تو هم از دست می دی نه راه پس دارز نه پیش

2706