2726
عنوان

شوهرسابقم بهم پیشنهاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 15951 بازدید | 222 پست

اسی یه دوست داشتم اونم بچه داشت وواقعا راضی به برگشت بود چون شوهرش واقعا پشیمون بود ولی دوستم میگفت پدرم سخت مخالف برگشتم بود ومن بخاطر پدرم ویه کم لجبازی وناز خودم هی امروز وفردا میکردم گفت سری آخر وقتی همسرم خواست بچه رو از من تحویل بگیره اومد جلوکه باهام حرف بزنه اما من بی اعتنا بهش پشت کردم ورفتم بعد یکی دوماه زنگ زدم خونه ش یه خانمه گوشی روبرداشت فکر کردم همون خانومیه که برای نظافت وکارهای خونه میاد وقتی خودم رومعرفی کردم اونم گفت اع بله خیلی خوشبختم منم همسر فلانی هستم یعنی شوهرش...خلاصه میگفت کلی گریه کردم ولی افسوس که دیر رضایت خودم رونشون دادم وهمسرم فکز کردمن قلبا ازش متنفرم

باشه برگرد برای بچت اما حتما بگو خیانتشو.... که دیگه نره دنبال هوس بازیاش،  من فقط برای بچت ناراحت شدم و خود شماکه انقدر فداکار و بزرگواری بچه گناه داره ولش نکن 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله کاملا درسته.تازه برادرم دوتا هم بچه از اون یکی خانومش داره🤦 این زجر آورتره! مامانش بعد جدایی ...

چه پدریه برادرتون که جگرگوشه شو از خودش رونده !!! بخاطر دل خودش و ازدواج مجدد

به نظرم سنتون بالا رفته پخته تر شدین بهتر میتونین با هم کنار بیاین ایشالا خیر و شادی باشه😍

ممنون😍

این جدایی باعث شد دیدم نسبت به زندگی خیلی تغییر کنِ

تا ببینیم خدا چی میخواد☺

2728

اسی اگه میخوای برگردی حتما از همین الان محکم وقانونی برا شوهرت شرط بذار تا دوباره تکرار نکنه   

ببین حتما پشیمون شده باشه دوباره ضربه نخوری 

ان شاالله که خیر ترین برات پیش بیاد 

این کاربری دست دو نفر است
وقتی شوهرسابقم رفت داروهای پسرم رو بگیره پسرم گفت مامان چه خوبه هم تو هستی هم بابا انگار که هنوزم ب ...

🥺😭😭😭

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
اتفاقا اگه به نصیحته دقیقا شماهارو باید نصیحت کرد یه چندتااصطلاحه از این واون شنیدین ربط وبیربط تو ه ...

کاش یاد بگیریم تو زندگیمون مشکلی داریم نباید ب اینو اون بپریم و مقصر کسی دیگ نیس، ایشالا ک تخلیه شده باشی🥴🙏🏽

[آزُرده تَرَینَم گَرچه کَم آزارتَرَینَم ^^🐳] 

کار خوبی میکنی دل بچتو شاد میکنی ان شالله شوهرت هم سر عقل اومده وتکرار نمیکنه با دید خوب برو جلو خدا پشت وپناه هر سه تون باشه این بهترین کادوی تولدی هستش که پسر ت تو عمرش از شما میگیره😚😚😚

چیش عجیب بود؟ اونا دنبال این بودن من برگردم ولی نمیخواستن بیان دنبالم میخواستن خودم به شوهرم پیشنه ...

خوبه ک میخوای دل بچتو شاد کنی اون بچه ب هردوتون نیاز داره 

هرکسیم ک قند داره وقتی عصبی و ناراحت بشه بدترمیشه پس مراقبش باش حداقل کنترل بشه

ماهیجکدوم جای تونیستیم ک بگیم برگرد یان

اگرم خواستی برگردی باشرط و شروط برگزد حق طلاق و حضانت و پشتواته و...

اینا درحد پیشنهاده اخرسر فقط خودتی ک تصمیم میگیری بمونی یا بری

ولی کنار بچت بمون نذار حسرت کویجکترین چیزا مثل تولد مثل دسپخت غذای مادر تودلش بمونه

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
عزیزم کارت خیلی خوب بود .فقط کسی که مادر هست میفهمه حرفت رو .اگر هم شوهرت اخلاقش خوب شده و اصلاح شده ...

شوهرم تغییری نکرده همونه😅

من خیلی تغییر کردم 

درسته منم حاضرم بخاطر پسرم هرکاری کنم هررررررکاری

اینجا قضیه ی سلامتی پسرمه نه فقط خوشحال بودنش

خانواده اش و این که بعد از زایمانم بهم خیانت کرد و من نتونستم هیچوقت فراموش کنم😓

چه بد 

واقعانم همه چی رو میشه بخشید بجز خیانت 

خیلی سخته خدا سر هیچ کس نیاره

ازم متنفر باش ولی یکی دیگرو بغل نکن:(💔

چقدر بچه ها حسرت به دلن 😭

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
آخه بدون هیچ ناز کردنی انگار از خدام بود بگه منم بگم آره میام😅

اصلا هم معلوم نیست از خدات بوده🥴🤣😉

شوخی کردم😘

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2706