2737
2734
عنوان

شوهرسابقم بهم پیشنهاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 15952 بازدید | 222 پست
منم تو فکرش بودم که برای تولد پسرم همین کارو کنیم ولی روم نمیشد بهش بگم ولی امروز اینو گفت و گذاشت ...

اگر فکر میکنی می تونی زندگیت رو دوباره از اول و این بار خیلی قشنگ تر بسازی برگرد سر زندگیت به حرف های مردم و فامیل و نینی سایت گوش نکن چون تو قراره زندگی کنی نه اونا

به خاطر پسرت عاقل و منطقی باش دور از حرف مردم برای زندگیت تصمیم بگیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا خیلییی کارتون درست بود

من اصلا خوشم نمیاد بعضیا از هم جدا میشن حرمتا رو میشکونن و نمیتونن دیگه تو چشمای هم نگاه کنن دقیقا برعکس خارج از ایران که کاملا دوستانه از هم جدا میشن چون میدونن تفاهم ندارن باهم و حرمتا رو نمیشکنن و تو همچین موقعیتایی میتونن همچین کارایی رو برای بچه اشون انجام بدن

خیلی کارتون خوب بود

2728
بیرون اشکالی نداره البته اگه خودتون سه نفر باشید بهتره ولی اگه فرد دیگه ای هم بود خیلی مهم نیست . خو ...

مادرش که موقع رفتن به خونه گفت قدر بچه اتو ،شوهرتو و زندگیت رو بدون حیفه

غیرمستقیم گفت برگرد

شوهرسابقم اینجا نبود تو محوطه بود

خب عزیزم امکانش اگه هست دوباره باهم  ازدواج کنید

احتمالا همین کارو کنیم

چون پسرم مراقبت زیادی دیگه میخواد

مادرشوهرم گاهی میره خونه ی مادرش و پسرم با دخترعمه اش که 12سالشه تنها میمونه 

ولی دیگه نمیشه پسرم رو تنها گذاشت

2738

اسی جان انشالله برای،شوهر سابقت درس عبرت شده با شه و هرگز سراغ خیانت نره

سریع هم قبول نکن زیر سقف باهاش،برگردی به مدت با هم در ارتباط باشین تا مطمئن شی دیگه هرز نمی پره و بگو اگه قبول کنی برگردی بخاطر روزهای خوبی که با هم داشتین و بخاطر پسرت برمی گردی 

برای برگشتن هم شرط بذار حداقلش حق طلاق و حق حضانت پسرت باشه و دوباره اگه دست از پا خطا کنه به پاش نمی مونی

چرا جدا شدین؟؟ حرف مادرشوهرت عجیب تر بود

چیش عجیب بود؟

اونا دنبال این بودن من برگردم ولی نمیخواستن بیان دنبالم

میخواستن خودم به شوهرم پیشنهاد بدم و برگردم

بخاطر اذیت و آزار خانواده اش و خیانتی که کرد😓😓😓

تو برو لحنه حرف زدنتو درست کن یجور ک انگار داری منو میخوری  بعد اسی بنده خدارو نصیحت کن قرص ا ...

اتفاقا اگه به نصیحته دقیقا شماهارو باید نصیحت کرد یه چندتااصطلاحه از این واون شنیدین ربط وبیربط تو هرتایپکی مینویسید نمیگید شاسد یک درصد تو ذهنیت وتصمیم شخصی تاثیر بزاره ... یکیش اینه یکیش به من چه به ما چه به تو چه و ازاین دست   

2706