2137
2106
عنوان

شوهرسابقم بهم پیشنهاد داد

15278 بازدید | 222 پست

پسرم6_7سالشه قندخونش به شدت بالا رفته،اومدم بیمارستان پیش پسرم

شوهرسابقم پیش پسرم بود،یهو تو حرفامون حرف تولد پسرم شد،شوهرسابقم گفت روز تولدت میریم فلان جا،بعد به من نگاه کرد گفت میتونی بیای؟

منم برای این که پسرم خوشحال باشه گفتم وقتمو جور میکنم که بیام

نمیدونم کارم درست بود یا نه؟

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

نمیدونم

ولی حس میکنم درست بود

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
2050

نه، چیزی ک بالا آوردیو دوباره نخور

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن ریشه واژه "انسان" از دو کلمه انس و نسیان میاد،یعنی موجودی که زود انس میگیره و زودم فراموش میکنه...
وقتی شوهرسابقم رفت داروهای پسرم رو بگیره پسرم گفت مامان چه خوبه هم تو هستی هم بابا انگار که هنوزم ب ...

🥺🥺💔💔

ببخشید اگه دوست داشتید بگید چرا و کی طلاق گرفتید

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
2183

شما شايد ديگه زن و شوهر نباشين ولى پدر و مادرين

خيلى كارت خوب بود 

من خودم دو سالم بود پدر و مادرم جدا شدن ولى اگه زن و شوهر نبودن به جاش يه پدر و مادر هماهنگ و خوب بودن اينه كه من مشكلى حس نكردم تو زندگيم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥