2733
2734
عنوان

اشتباهی پول ریختم ب حساب شخص دیگه!چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 68 پست
اره بدون نامه و اینا حتی شماره طرفو نباید بانک بده، مگه طرف اشنا تو بانک داشته باشه

آره

رییس بانک هر روز زنگ میزد😂😂😂بابای منم گرفتار بود وقت نمیکرد

یه روزم زنگ زده بودن فک کرده بودن بابام پولو نمیخواد بده

گفته بودن میایم خودتو خانوادتو میکنیم تو گونی میبریم یجوری که هیشکی نفهمه😐

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته طرف خودش میخواست برگردونه میتونست بره بانک ولی خبری نشد ک.

همونطور ک ما اسم اونو میدونیم اونم اسم شخصی ک کارت ب کا ت انجام داده تو پیامک براش رفته دیگ

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
2731
برو بانک شمارشو بگیر زنگ بزن برگردونه.چندماه پیش تقریبا ۷۰ ریخته بودن به حساب دختر عموم.هرچی گفتم بی ...

شماره هایی ک ب بانک داده الکیه میگ در شبکه موجود نیس

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
اگر مبلغ ارزش ش رو داره باید بری شکایت کنی  حساب رو میبندن

یک و نیم بوده مبلغش ولی خب خیلی زور داره .چقد ادم جون بکنه تو این همه بدبختی و قیط بعد به باد بره🤕

2738
واااای😂 یوقتی هم کارمند بانک یه سند اشتباه میزنه و مجبور میشه از جیب بده 

😂😂تا چن روز اسباب خنده بود.

وایی بابد حواسشونو خیلی جمع کنن

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
شاید پیامکش فعال نباشه خب

ب این فکر نکرده بودم .

خب ما چطور شمارش پیدا کنیم وقتی شماره هاش میگ موجود نیس

مامان من كارمند بانكه يه بار به حساب ديگه سند زده بود سال ٩٠ نزديك بود ٧٥ ميليون پول يه خونه از جيب بده خدا رحم كرد طرف برگردوند

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

میگم خوزستانی اینجا نیس؟

ابادان؟

پیش شماره های جدید رو ندارین بدین چون فک کنم عوض شدن بخاطر اون شاید مبگ موجود نیس

برش گردوند؟؟😂

آره بابا

اونا باور نمیکردن.بابامم گرفتاری پیش اومده بود وقت نمیشد برع بانک

هرچی قسم میخورد میگف من که پول یه کارگر دیگه رو نمیخورم ول کن نبودن

تا به روز سرشون داد زده بود😂😂

2706