2733
2734
عنوان

اصفهان کجا برم

466 بازدید | 2 پست

سلام بچه ها میشه جاهای دیدنی اصفهانو بگین که تو شبم قشنگ باشه کلا جایی رو میشناسین برام تفکیک کنین  در طول روز برم یا شب. رستوران و فست فود خوبم بهم معرفی کنید لطفااا

اصفهان همه جاش قشنگه. پل خواجو شباش خیلی قشنگه ب شرطی ک لامپهاش روشن باشه. خودم عاشق عصرای چهارباغم.

شب ها میدان نقش جهان هم خیلی قشنگه. وای خب الان شبا سرده خلوته

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

شب برو میدون امام و انقلاب .ناژوان برو آتیش روشن کن و بلال بخور.شب برو خواجر و سی و سه پل عکس بگیر.روز برو اینارو نگاه کن.چون آب نیست...روز برو عالی قاپو و منارجنبان ..رستوران برو هتل آسمان سینی مخصوص آسمان بخور.یا برو کلبه.یا مجموع فودلند.هم بازی کن هم غذا بخور...یا برو کافه بطقه بالای میدان امام.یا برو اول انقلاب بریونی بخور.یا رستوران شهرزاد...هر جا رفتی ب عنوان کنار غذات خورشت ماست هم امتحان کن

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘