2726

وقتی  میرید تو غار تنهاییتون...منظورم  همون حالتیه که دوست  دارید تنها باشید و حرف نزنید...دوست دارید همسرتون یا طرفتون فرقی نمیکنه بیاد سمتتون و دلداریتون بده یا اینکه ساکت باشه و بذاره توحال خودتون باشید...اصلا چه رفتاری باید  بکنن...

سوال من نیست...خود سوال کننده تو تاپییک حضور داره به طور ناشناس

اگه دوس دارم تنها باشم خب نیاد سمتم راحت ترم ولی اینکه ازش ناراحت باشم قضیه فرق میکنه

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
اگه دوس دارم تنها باشم خب نیاد سمتم راحت ترم ولی اینکه ازش ناراحت باشم قضیه فرق میکنه

ن منظورم  اینکه ناراحت باشند نیست...منظور همون حسیه که هر چند وقت یبار پیدا میکنن و نیاز به تنهایی  دارن و کلا حوصله ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم بدتر حالمو بد میکنه آنقدر که قر میزنه دلم میخواد با مهربونی آرومم کنه حرف بزنه نمیتونه کلا نمیخوام عصبی میشم گریه میکنم شده عادتم که کلا چیزی رو بهش نگم بهتره... درک متقابل خیلی مهمه اگه نباشه آدم احساس تنهایی شدید میکنه دلش میشکنه... البته بازم بستگی به شرایط هر فرد داره منکه ایجوریم

میشه برای دل شکسته ام یه صلوات بفرستی 🙏💔
2728

اگه نیاز به تنهایی داشته باشم که خب مشخصه ترجیح میدم کنارم نباشه. اگر نیاز به تسکین و دلداری داشته باشم، دوست دارم کنارم باشه 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
این درمورد بانوان فرق داره یعنی  باید رفت سمت مردا؟

اره باید رفت ولی سمج نه ها ممکنه بدتر بشه اما زنا قلق شوهراشون بهتر میدونن دیگه. منکه در مورد شوهر خودم ولش کنم ول کن نیست بعدشم از کنجکاوی میمیرم چونکه سابقه نداره بی دلیل بره تو خلوت خودش فکرش یه جایی در گیره پس باید بهش کمک کنم بفهممش درکش کنم تا آروم شه 

میشه برای دل شکسته ام یه صلوات بفرستی 🙏💔
2706