2726
عنوان

مهریه

212 بازدید | 16 پست

سلام قانون گرفتن مهریه ب صورت یکجا چیه طلاق توافقی نمیاد مجبورم مهریمو بزارم اجرا اما فقط یدونه ماشین داره هیچی نداره خونش هم ب اسم مادرش راهی هست مهریه رو یه جا دریافت کنم میخوام ک پس بکشه ینی قصد مهریه گرفتن رو ندارم مجبورم فشار بیارم بهش اما راهش بلد نیستم ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شنیدم یکجا میشه اخه من عقدم هنوز ازدواج نکردمه

نه عزیزم نمیشه . ما ی مورد طلاقی داریم دقیقا عین شوهر شما چیزی بنامش نیست دادگاه هم گفته ۸ ماهی یک سکه . تازه اگه باکره هستی نصف مهریه بهت تعلق میگیره

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏

منم دقیقا تو همین وضعیتم فعلا راهی پیدانکردم با وکیل صحبت کردم میگه اگه وارد کار دادگاه بشی خیلی طول میکشه چون مهریه و طلاق ربطی ندارن ..خداکنه شوهرم راضی بشه به طلاق توافقی

بد نگوییم به مهتاب، اگر تب داریم...                                                               (سهراب سپهری)
نه عزیزم نمیشه . ما ی مورد طلاقی داریم دقیقا عین شوهر شما چیزی بنامش نیست دادگاه هم گفته ۸ ماهی یک س ...

اگه درخواست طلاق داده بشه چی؟ بدون دلیل قانونی ...اما درعوضش همه چیزو ببخشی مهریه و نفقه؟

بد نگوییم به مهتاب، اگر تب داریم...                                                               (سهراب سپهری)
اگه درخواست طلاق داده بشه چی؟ بدون دلیل قانونی ...اما درعوضش همه چیزو ببخشی مهریه و نفقه؟

اگه شوهرت هم موافق طلاق باشه ، روند طلاق خیلی سریعه نیاز نیست برید هی دادگاه . فقط یکی دو بار پیش مشاور دادگاه میفرستنتون . بعدشم طلاق . اما اگه شوهرت مخالف طلاق باشه باید دنبال ی دلیل محکم باشی که قاضی رو قانع کنی .

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
اگه شوهرت هم موافق طلاق باشه ، روند طلاق خیلی سریعه نیاز نیست برید هی دادگاه . فقط یکی دو بار پیش مش ...

نه موافق نیست ..تمام اموالشم زده به نام کس دیگه الان اگه مهریه بزارم میدونم پیش قاضی اشک میریزه میگه دوسش دارم بیاد اندازه وسعم مهریشو میدم منم دلیل محکم ندارم برای طلاق ..خیانت کرده و دست بزن داره اما نمیتونم ثابت کنم ..تو شرایط سختیم نمیدونم چطوری راضیش کنم برای طلاق 

شنیدم یکجا میشه اخه من عقدم هنوز ازدواج نکردمه

نه عزیزم یکجا نمیشه فقط یه مقدارش رو باید جلو بده مثلا دایی من ۱۰۰۰تا سکه بود ۳۰۰میلیونش یکجا داد بقیش هم ۴۰روز یه سکه 

حتی اگر هیچی نداشته باشن کلا قسط بندی میکنن 

نه موافق نیست ..تمام اموالشم زده به نام کس دیگه الان اگه مهریه بزارم میدونم پیش قاضی اشک میریزه میگه ...

دقیقا نامزدمنم دست بزن داره ک جنابعالی بعدا میفهمه معتاد هست 😐😐الان عقدی شما

نه عزیزم یکجا نمیشه فقط یه مقدارش رو باید جلو بده مثلا دایی من ۱۰۰۰تا سکه بود ۳۰۰میلیونش یکجا داد بق ...

خیلی خوب بود من میخوام‌یکجا باشه اگ‌یکجا هم‌نباشه مثلا ماهانه مهریه بده یا دو ماه ی سکه اینجور میخوام اما میرم‌میگه من هیچی ندارم شک ندارم‌ک‌شهود هم‌میاره

2706