2726

یکیو دیدم نوشته بود ی دختر ۲۰ساله ماهی یک میلیارد درامد داره نمیدونم چقد درسته ولی خب ازین ادمام هستن 

شما چی دیدین؟

بگین پرامون بریزه🤣😂

من انقد تاپیک موفقیت میزنم و پرس و جو میکنم که یچیزی آخر بدست بیارم🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هر کاری با زحمت و تلاشه، اونایی هم ک زحمت نکشیدن پدراشون کشیدن براشون گذاشتن

خب منم منظورم اینه ک چجوری زحمت میکشن

اپیلاسیون مجانی میشن همه پراشون میریزه

ارهه🤣🤣🤣 یسریا ۱۵سالشونه من میبینم فک میکنم ۲۳سالشونه بعد همه کارم کردن سر کار رفتن ازدواج کردن من اصن پرام میریزه فقط

یک پسر چهارده سال را دیدم که ماشین شاستی بلند داره البته با تلاش خودش

برای رسیدن به هدف خود باید تلاش کرد آن زمان است که که رسیدن به خواسته خود لذت دارد ✌️⭐من دختر خردادم من آدم مذهبی هستم دوست دارم همه کار هامو برای رضای خدا انجام دهم برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید ❤️💚🤍🇮🇷✌️🌹⭐🤟

خودم که با ۲۳ سال سن تو جاده رانندگی میکنم😐😂

دیگه نمیدونم اینم زرنگیه یا نه

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148

من یکو میشناسم فوق العاده پولدار خیلی چیزی که درتصورمون هم نمیگنجه ثروتشون البته سنش کم نیست از اول جوونی تو کارپردآمد سرمایه گذاری کنه و سود همون کارو انداخته تو یه کار دیگه دوباره از کار دوم یه کاردیگه خلاصه تو هرکاربگید هستش الان جدیدا تو‌کارنفت وگازه و خیلی پولدارن خیلی ... فکراقتصادی داره 

2706