2726

سر بچه دوم

دختر بیست و یک ماهشه

قراربود بچه اول هرچی بود بچه دوم رو کاشت انجام بدیم ازاون جنسی ک نداریم

چون واقعا بیشتراز دوتا بچه نمیخوام

الان گیر داده ازماه بعد بیوفتیم دنبال کاراش

اختلاف سنی زیاد نباشه

من واقعا امادگیشو تونودم نمیبینم

دورو بریامم بیشتریا میگن بیار

من احساس میکنم نمیتونم

واقعا روحم خستس

نمیدونم چ کنم

شوهر عاشق بچه ام داستانه ها

بعدم اصلا نمیدونم کاشت چجوریه

سختیاش

درداش

دخـتــرم بزرگترین دلخوشیمه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم از سختیای کاشت نمیدونم چیزی

ولی صبر کن یکم بدنت از لحاظ جسمی و روحی اماده بشه واسه بچه بعد ، فقط اوردنش نیست که باید بتونی بعد اینکه دنیا اومد بزرگش کنی

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
امادگی مادر از هرچی مهم تره،براش زمان تعیین کن 

نمیدونم بگم چ موقع

واقعا نمیدونم

یوقتی قبل یکسالگی یچم میگفتم زود میارم

چماالان میبینم نمیتونم

اعصابم اصلا کشش نداره

دوتا همجنس که بهتره 

یکی پسر باشه یکی دختر همش دعوا میکنن 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
منم از سختیای کاشت نمیدونم چیزی ولی صبر کن یکم بدنت از لحاظ جسمی و روحی اماده بشه واسه بچه بعد ، فق ...

همین دیگه

باید بتونم تایم براش بزارم

احساس بزارم

واقعا الان اصلا توخودم نمیبینم

اگه خودت نمیخوای اصلا نیار

مگه دستگاهیی  که باید هی بچه بیاری 

یه بچه کافیه خواهرانه دارم بهت میگم 

شوهرت خودخواهه  تو هم به فکر خودت باش 

الان بچت خیلی کوچیکه اگه بیاری قطعا نمیتونی به هردوشون  برسی به خودت برسی و این ماجرا خیلی مشکلات دیگه هم پیش میاره

میرَقصانَم زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم .

وای نری کاشت ها...میدونی چقد سخته..من یبار رفتم ک اگه بچه داشتم صدسااااال نمیرفتم تازه ۴۰درصد موفقیت داره

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

تا دنیا میاد سه سالش میشه بچه اولت 

منم فاصله کم دوست داشتم ولی سختیاش وحشتناکع هر روز خسته و کوفته فقط میگیم شب بشه تازه کمکی دارم 

اگه کسی نیست کمک کنه وایسا شیش هفت ساله بشه وابستگیش کم بشه یعد

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706