2237
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

افتضاحه افتضاح نخری تو رو خدا اگه بخری پولتو ریختی دور

یعنی یه روز نزنی پوستت داغوووون میشه

به قول کاپیمون: همیشه عشق باشه، همیشه برکت...تا اوج با پرواز ۶۵۰  😎🤞 خدا منتظر صداته! شک نکن! فقط کافیه صداش کنی... همین!!! وزن اولیه:۸۷۸۰۰ / وزن فعلی: ۷۹۵۰۰ / وزن هدف:۷۰😎💪فقط کافیه اراده کنی🤗مطمئن باش تو میتونی😉
2050

من ی مدل دیگ کرم دستساز استفاده کردم اسمش معحزه نبود نوتریکا بود اینستا خیلی بلاگرای بزرگ تبلیغشو کرده بودن 300تومن خریدم بعد 2ماه جوشای وحشتناک زدم اصن خوب نمیشدن صورتم درد میکرد قرمز و متورم بود رفتم دکتر

پول در بیار واسه پشتت دیوار بخر هیچ کس واست تکیه گاه نمیشه... 🖤
یس

اوایل که استفاده کردی کرم رو... صورتت چجوری شد عزیزم؟!! دوستم استفاده کرده هرچی چروک و جای جوش و لک و کک مک داشته کلاااا پاک شدن صورت‌ شده انگار ماه😐😐

خدایا شکرت🌸🌸🌸
مخصوص دورچشمش هم مگه هس؟؟؟ یا همون رو برا دور چشمش استفاده کرد؟! 

اره هستش توی چهار باغ بود خواهرم خرید بعد که تموم شد خواست دوبار بخره ولی دیگه نشد از دارو خانه گرفت  ولی اون انواع روغن بود گفت عسلم داره 🤔

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2244
1718