2194
2106
عنوان

از دست دادن پدرم

162 بازدید | 22 پست

سلام دوستای قشنگم اینقدر دلم پره و شکستش که هیچ جارو نداشتم بیام من هفته پیش پدرمو از دست دادم ایست قلبی کرد فقط ۵۰سالش بود حالا مادرم به خاطر کرونا بستری بیمارستان التماستون میکنم میشه براش دعا کنید هیچ جارو نداشتم التماس دعا بخوام فقط اینجا بود ممنونم ازتون

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

خدا رحمتش کنه عزیزم 

خدا بهت صبر بده 

برای مادرتون شفای عاجل

🧿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد🧿

❤️اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد❤️

🧡اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد🧡

💚اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد💚

💛اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد💛

💙اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد💙

💜اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد💜

🤎اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد🤎

🖤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد🖤

❤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد❤

بعضیا کعبه ام برن واسه دور زدن خداست 😏🙂

عزیزم خدا رحمتش کنه و خدا انشالله ب مادرتون سلامتی بده 

عضو گروه گل رز بنفش         💜💜💜💜💜                                  وزن اولیه76800...... وزن بعدی 72500.....             وزن بعدی70🔒

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

روحشون شاد

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2166

انشالله مادرتون خوب میشن روح پدرتون هم شاد🙏

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹
خدا رحمتش کنه عزیزم  خدا بهت صبر بده  برای مادرتون شفای عاجل 🧿اَللّهُمَّ صَلِّ ع ...

ممنون عزیزم😭😭😭😭

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

خدا ب دلت صبر بده🖤🖤🖤

داغ عزیز خیلی سخته

منم ۱۷ روزه ک برادر ۲۵ سالمو از دست دادم و جیگرم داره میسوزه😭😭😭

خواننده ی خاموش بودم چند ساله ،،، ی بار ثبت نام کردم ۳ سال پیش تعلیق شدم    خدا عشق و نور و زیباییست❤ای عشق مرا دریاب🙏
عزیزم خدا رحمتش کنه و خدا انشالله ب مادرتون سلامتی بده 

ممنون گلم😭😭😭😭

2165
خدا ب دلت صبر بده🖤🖤🖤 داغ عزیز خیلی سخته منم ۱۷ روزه ک برادر ۲۵ سالمو از دست دادم و جیگرم داره م ...

خدارحمتش کنه آره عزیزم دلم خونه جیگرم آتیش گرفته اصلا نمیدونم چیکارکنم😭😭😭😭😭

انشالله مادرتون خوب میشن روح پدرتون هم شاد🙏

🙏🙏😭😭😭

خدا رحمتشون کنه به شما هم صبر بده  ایشالا مادرتون هم خوب میشه

😭😭😭🙏🙏🙏

ممنون گلم😭😭😭😭

پدر منم ایست قلبی کرد و فوت شد 7ماه..خیلی سختهههه درکتون میکنم توکل کنید بخدا 

عضو گروه گل رز بنفش         💜💜💜💜💜                                  وزن اولیه76800...... وزن بعدی 72500.....             وزن بعدی70🔒
خدارحمتش کنه آره عزیزم دلم خونه جیگرم آتیش گرفته اصلا نمیدونم چیکارکنم😭😭😭😭😭

امتحان سختیه

خدا بدجور مارو امتحان کرد😭😭😭

خواننده ی خاموش بودم چند ساله ،،، ی بار ثبت نام کردم ۳ سال پیش تعلیق شدم    خدا عشق و نور و زیباییست❤ای عشق مرا دریاب🙏
2183
پدر منم ایست قلبی کرد و فوت شد 7ماه..خیلی سختهههه درکتون میکنم توکل کنید بخدا 

ممنون عزیزم 😭😭😭🙏🙏

امتحان سختیه خدا بدجور مارو امتحان کرد😭😭😭

خدا بهمون صبر بده عزیزم😭😭🙏🙏

خدا ب دلت صبر بده🖤🖤🖤 داغ عزیز خیلی سخته منم ۱۷ روزه ک برادر ۲۵ سالمو از دست دادم و جیگرم داره م ...

چجوری فوت شدن؟ خدا رحمتشون کنه

اینجا خیلی ها رو دیدم که دل سیاه و شخصیت عقده ای دارن. دست خودشون نیس فقط تربیت پدرومادرشون به تاراج میذارن اوناهم مقصرن که آدم عقده ای تحویل جامعه دادن. جواب ابلهان ممنوع با نادان بحث کردن ممنوع. (نی نی یارها ماشالا فقط طرفدار اونا وفقط با قفل کردن تاپیک بحث تموم میکنن جای اینکه تعلیقشون کنن اینجاهم عدالت نیست وای به دنیا که عدالتی داشته باشه) 
چجوری فوت شدن؟ خدا رحمتشون کنه

رفته بوده دعوا جدا کنه زدن تو قلبش😭😭😭😭