2733
2734
عنوان

حق گفت👌😂+اسکرین

1110 بازدید | 69 پست

لطفا پست نذارید تاپیک ببندم🍁

تو نظر سنجی هیییچ گزینه ی دیگه ای وجود نداره😌😂😂😂

تعداد رای : 80
نظرسنجی
حق گفت👌😂
30
37%
قطعا حق گفته✌😂
16
20%
بدون شک درسته👌😂
10
12%
والا بخدا👏🏻
24
30%
 فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا خوبه گفت پست نزارین 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738
حالا خوبه گفت پست نزارین 

واااالااااا 

یادم رفت ببندن😂😂😂😂😂

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
خودتم که گذاشتی    

من بعد اینکه دیدم دیگه چند نفر پست گذاشتن  گذاشتم  دیگه کار از کار گذشته بود 😁

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706