2137
2217

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2215

قرص

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

قربون خدابرم.یکی مثل من چندساله درپی دواودرمون برای بچه دارشدنه.

کاش یکی هم به مابده🙏

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
2050
راه کج کجا بود کسی یه بچه داشته باشه و وضع مالی خوبی نداشته باشه و شوهرش بیکار و معتاد باشه گناه بچه ...

شما هواست کجا بوده ؟؟الان یادت افتاده همسرتون معتاده و مشگل مالی دارید ..چرا بچه اول اوردی؟؟

بعدشم عوارض داره سقط .داری هزینه درمان کنی 

همچین میگی سقط انگار بادکنک سوزن کنی توش بترکه تموم ..نه عزیزم عوارض داره ..

همیشه ی زخمی باهامه هیچ وقت دیگه خوب نمیشه 😔
راه کج کجا بود کسی یه بچه داشته باشه و وضع مالی خوبی نداشته باشه و شوهرش بیکار و معتاد باشه گناه بچه ...

کسی که این مشکلات رو داشته باشه حق داره بچه یک ساله ش رو بکشه؟!

این ببچه تو دلت یه انسانه و هیچ فرقی با بچه دیگه تون نداره

به دعاتون محتاجم❤

از کسانیکه راحت شریک قتل میشن اونم‌برای یه انسان بیگناه تعجب میکنم...‌نمیترسید که اون خون دامن زندگیتون رو بگیره؟

ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم. توجه👈درج هر گونه پست پیگرد الهی خواهد داشت.تاپیک ره رو همون👈 تاپیک آرامش
1718