2733
2734

دیروز تو فیلم گفت 😑گفت بدش آزمایشگاه ببین مال خودشه یا ن !! چه طور میشه فهمید ؟

شاید عاشقم بودیم اما از وابستگی بود :)!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هن

دیروز تو فیلم گفت این تست بارداری رو بی بی چک دستش بود گفت بدین آزمایشگاه مطمیین سیم مال خودت ماهکه😑چه طور میشه فهمید از دیروز ذهنم رو درگیز کرده 

2731
چی؟!!

دیروز تو فیلم گفت این تست بارداری رو بی بی چک دستش بود گفت بدین آزمایشگاه مطمیین سیم مال خودت ماهکه😑چه طور میشه فهمید از دیروز ذهنم رو درگیز کرده 

حتما از نمونه جیشش؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
دیروز تو فیلم گفت این تست بارداری رو بی بی چک دستش بود گفت بدین آزمایشگاه مطمیین سیم مال خودت ماهکه ...

عه چه جالب🍃😐😐😐✌

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
2738

از روی دی ان ای...جون بیبی با جیش تست میشه..دی ان ای تو جیش هم هست

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
اهان مگ مونده روش هنوز اون جیشه؟

آره دیگه ..الکل نیست که تبخیر بشه واثری ازش نمونه که

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
اعان مرسی ❤️خدا خیرت بده از دیشب دارم فک میکنم 😑😂

🤗🤗😅