2726
عنوان

همه تقلب میخوان همهههههههه😶😶😶💔💔💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 34 پست

منم مشکل تو رو دارم

دیگه جدیدا جواب اشتباه میدم نیان

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
منم شرایطم مشابه بود  ادمایی ک دوست نداشتم رو بلاک کردم و دوستام ک حس کردم گاهی سواستفاده می ...

کاش یکم شعور داشتن ، بخدا قلب آدم میشکنه وقتی میفهمه همه بخاطر چند تا سوال نزدیک میشن

حالا نمیشه اثر انگشت بزنم به جای امضا؟🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه همکلاسی هام هستن 😶😂

من اون زمان برای اینکه مونگلیم خیلی طبیعی جلوه کنه درس نمیخوندم خودمم نمره‌م کم میشد🤣 تا تقلب نرسونم😆

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋
فکر کنم منم باید همین کار رو بکنم

کنسرت دیروز بودی؟

خیلی خوب بود گریه آور بود اصن

یا هم کلا سین نزن

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
همه تقلب می‌خواهند همه  از در و دیوار متقاضی تقلب ریخته است  و من چه کنم با این قلب شکست ...

احسنت😂

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
کنسرت دیروز بودی؟ خیلی خوب بود گریه آور بود اصن یا هم کلا سین نزن

۲ رو میگم ۳ رو بگو 

۷ رو میگم ۸ رو بگو 

سوالای پسر خاله میفرستن برام 

گمشین دیگه ایح 

نه ندیدم فیل تر شکن هام کار نمیکنن🥲

حالا نمیشه اثر انگشت بزنم به جای امضا؟🤨
۲ رو میگم ۳ رو بگو  ۷ رو میگم ۸ رو بگو  سوالای پسر خاله میفرستن برام  گمشین دیگه ا ...

دونات سین زدن

۲ رو میگم ۳ رو بگو  ۷ رو میگم ۸ رو بگو  سوالای پسر خاله میفرستن برام  گمشین دیگه ا ...

خیلی خوب بود جات خالی

2706